قیمت سپتیک تانک

قیمت سپتیک تانک درب کارخانه

سپتیک تانک دوجداره پلی اتیلن از ساده ترین و ارزان ترین نوع تصفیه فاضلاب می باشد که بصورت همزمان ازدوروش تصفیه مکانیکی ( ته نشینی فاضلاب سنگین ) وتصفیه زیستی ( تجزیه فاضلاب با استفاده از باکتری های بی هوازی ) بهره می برد.

طراحی سپتیک تانک های دوجداره پلی اتیلن به صورت تخصصی میباشد . در این واحد تولیدی در صورت درخواست مشتریان عزیز ، طراحی خاص سپتیک تانک ها توسط تیم فنی مجموعه انجام می شود و سپس مورد تحلیل و بررسی و تست تنش قرار خواهد گرفت و در صورت گرفتن تاییده از واحد فنی و آزمایشکاه وارد پروسه تولید می شود.

قیمت تمام شده سپتیک تانک های پلی اتیلن دوجداره ساخت شرکت صنایع لوله های آبرسانی قزوین که با همکاری شرکت کیش سپتیک انجام می شود به عوامل متعددی بستگی دارد.از جمله این پارامترها میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

ظرفیت مورد نیاز سپتیک تانک پلی اتیلن
نوع و سایز ورودی و خروجی سپتیک تانک ها
میزان بار ترافیکی قابل تحمل سپتیک تانک های پلی اتیلن
تیکنس(ضخامت) پروفیل بکار رفته در سپتیک تانک
قیمت روز مواد اولیه از پتروشیمی
نوع خانگی یا صنعتی بودن سپتیک تانک
تعداد دریچه بازدید، دیوایدر به کار رفته در سپتیک تانک
نوع و سایز رینگ و فلنچ و موفه و لوله تکجداره یا دوجداره

تعداد مخازن داخلی سپتیک تانک ها که با دیوایدر (مقسم) یا به عبارتی عدسی از هم تفکیک می شوند نیز از عوامل موثر در قیمت سپتیک تانک می باشد.

از مهمترین عوامل تعیین کننده قیمت انواع سپتیک تانک های دو جداره پلی اتیلن قیمت روز مواد اولیه پتروشیمی می باشد که آن هم وابسته به قیمت ارز و قیمت جهانی نفت و طلا می باشد.

به همین دلیل فاکتورهای صادره از سمت واحد بازرگانی شرکت کیش سپتیک (صنایع لوله های آبرسانی قزوین) به ناچار فقط تا پایان همان روز اعتبار دارد.

تعداد یک ورودی(inlet) و یک خروجی(outlet)، توسط تیم مهندسی ما برای هر سفارش سپتیک تانک پلی اتیلن دو جداره لحاظ می شود و این یک ورودی و خروجی در قیمت تاثیری نخواهد گذاشت ولی با افزایش تعداد ورودی و خروجی ها نیز طبق محاسبات مبالغی به مبلغ کل اضافه خواهد شد.

برخی از مشتریان با ارائه نقشه های خاص نیاز به تولیدات خاصی دارند که به نحو احسن در این شرکت تولید و اجرا خواهد شد.

شرکت کیش سپتیک افتخار دارد که با همکاری با شرکت صنایع لوله های آبرسانی قزوین قادر به ساخت سپتیک تانک های پلی اتیلن با مواد نو (پتروشیمی امیرکبیر) با طراحی خاص می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *