لوله زهکشی پلی اتیلن

لوله زهکش پلی اتیلن دوجداره کاروگیت

لوله زهکش پلی اتیلن دوجداره کاروگیت نسل جدید لوله های دوجداره پلی اتیلن شیاردار می باشد که بر اساس آخرین متدهای روز دنیا تولید می شود. این لوله ها دارای مقاومت بارخارجی بسیار بالا که باعث می‌شود مقاومت بار خارجی واقعی به مراتب بیشتری را داشته باشد. لوله های کاروگیت زهکشی به منظور کاهش هزینه و افزایش مقاومت بار خارجی و طول عمر بهره برداری جهت انتقالاب های ثقلی و کم فشار ، شبکه فاضلاب شهری و صنعتی و جمع آوری آبهای سطحی طراحی شده است.

هدف استفاده از لوله زهکش پلی اتیلن دوجداره کاروگیت :

بهره وری بیشتر , کاهش هزینه های پروژه و طول عمر بهره برداری بالاتر می باشد.

عملکرد این لوله ها :

در بعضی از مناطق به علت بارش شدید و مداوم باران آب روی سطح زمین جاری می شود . با استفاده از این لوله ها آب های سطحی جمع آوری می شوند. بسیاری از کشاورزان با استفاده از این لوله ها آب های سطحی را به داخل مخازنی هدایت و در آن ها ذخیره می کنند. تا در روزهای خشک (زمانی که باران نمی بارد ) از آن ها استفاده کنند. در مواردی هم نشت آب از رودخانه ها و کانال ها به علت بالا بودن سطح آب های زیر زمینی یا وجود موانعی چه طبیعی و مصنوعی در مسیر حرکت آب های زیر زمینی باعث جاری شدن این آب ها روی سطح زمین می‌شود.

با استفاده از لوله های زهکشی میتوانیم این آب ها را جمع آوری کنیم . اثرات افزایش بیش از حد آب های سطحی در خاک باعث پر شدن خلل و فرج خاک و کاهش اکسیژن آن می شود. این عمر فعالیت میکرو ارگانیسم ها را کاهش می دهد.این امر کیفیت خاک را کاهش می دهد. در نتیجه بافت گیاهی و موجودات زنده در خاک از بین ببرد.

مطلب مرتبط : لوله زهکشی PVC و UPVC

برای بهبود کیفیت و جلوگیری از تخریب خاک :

با استفاده از لوله های زهکشی ، آب و املاح اضافی از خاک خارج می کنیم و از نابودی گیاهان و خاک جلوگیری میکنیم.

لوله کاروگیت زهکشی

برخی از مزایای لوله زهکش پلی اتیلن دوجداره کاروگیت :

  • طول عمر بهره برداری بالا به علت پلیمری بودن جنس این لوله ها
  • مقاوم در برابر مواد شیمیایی و املاح موجود درآب زیرا این لوله ها به مواد شیمیایی مقاوم اند.
  • جریان راحت آب به دلیل مسطح بودن سطح داخل لوله ها
  • پایین آوردن هزینه تعمیر و نگهداری زیرا جنس آن ها مقامت خوردگی و تنشی بالایی دارند.
لوله زهکش پلی اتیلن دوجداره کاروگیت

کاربرد لوله زهکش پلی اتیلن دوجداره کاروگیت :

مقاوم سازی و افزایش پایداری زمین،خاک و بستر در راه سازی و جاده سازی می باشند. کاهش فشار آب زیرزمینی به روی خاک ها ،پایین آوردن سطح آب در جاهایی که نیاز می باشد. جمع آوری آب اضافی از باند فرودگاه, باغ ها, زمین های کشاورزی در مواردی که آب های زیر زمین به روی سطح روان می شود. جمع آوری آبهای حاصل از زهکشی سطحی انتقال آبهای ثقلی و کم فشار می باشد. آب حاصل از آبشویی زمین های شور و تبدیل زمین ها به زمین های قابل کشت خارج می کنند. آب اضافی حاصل از بارندگی و آبیاری در زمین های کشاورزی و باغات برای حفظ کیفیت خاک را خارج می کنند.

لوله زهکش پلی اتیلن دوجداره کاروگیت :

مخصوص زهکشی کاربردهایی از جمله زهکشی سیلاب ، زهکشی زیر سطحی انتقال فاضلاب جمع آوری شیرابه و سیستم‌های مدیریت کنترل و نگهداری سیلاب

زهکشی سیلاب : برای مجاری آبگذر بزرگراه‌ها و جاده‌های و سیستم‌های سیلاب به کار می‌رود.

زهکشی سطحی و زیر سطحی : سوراخ ها ی موجود در این لوله ها آب روی زمین مخصوصا زمین های کشاورزی را جمع آوری می کند. آب های جمع آوری شده به مکان‌های مناسب مثلا منهول یا مخازن مخصوص ذخیره آن ها انتقال میدهد. سیستم‌های زیر زمینی برای جمع آوری شیرابه در محل‌های دفن زباله استفاده می‌شود این لوله ها در محل‌های دفن زباله به کار می روند. سیستم‌های زهکشی زیر زمینی نیز برای کنترل و هدایت انتقال آب زیر زمینی و تقویت نفوذ مناسب آب سطحی مناسب است.

در صنایع معدنی برای محلول سیانید در خاک اسپری می شود و مواد معدنی به صورت یک ترکیب شیمیایی به درون لوله های کاروگیت شیاردار جمع آوری می شوند و به حوضچه منتقل می شود. طلا یا نقره از حوضچه‌ها با استفاده از جذب کربن یا ته نشینی به دست می‌ آید. پلی اتیلن برای این فرایند بسیار مناسب است زیرا نسبت به حمله شیمیایی بسیار مقاوم است.

مدیریت کنترل و نگهداری سیلاب : در مواردی که باران زیاد می بارد و خطر وقوع سیل است  لوله های زهکشی روان آب ها از نقاط بحرانی دور میکنند و آنها وارد منابع آب های زیر زمینی می شوند.

خرید لوله زهکش و لیست قیمت لوله زهکشی

جهت خرید لوله زهکشی پلی اتیلن کاروگیت دوجداره مشتریان گرامی میتوانند از ۲ طریق عمل کنند. به این ترتیب که یا با ورود به وبسایت شرکت کیش سپتیک از طریق صفحات مربوط به این محصول (همین صفحه) و مشاهده تصاویر و سپس برقراری تماس با مدیر فروش ۰۹۱۰۸۳۷۰۰۱۵ و دریافت لیست قیمت لوله زهکشی ، خرید لوله زهکش بدون واسطه را تجربه کنید.

و یا با بازدید از خط تولید لوله زهکش شرکت کیش سپتیک واقع در قزوین – کیلومتر ۱۵ جاده بویین زهرا – شهرک صنعتی لیا قدیم – نبش خیابان فردوسی ، ضمن بررسی تمامی محصولات و بازدید از پروسه تولید لوله زهکش ، شاهد تست های مربوطه روی لوله ها و مخازن تولیدی این شرکت باشند تا هم از تولیدکننده بودن شرکت اطلاع پیدا کنند و هم خرید بدون واسطه لوله زهکش و با قیمت درب شرکت لوله زهکش را تجربه کنند. کیش سپتیک تولیدکننده لوله زهکشی پلی اتیلن در هر قطر و با هر نوع و تعداد شیار داخل لوله میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *