لوله کاروگیت رو صاف تو صاف

لوله کاروگیت رو صاف تو صاف

لوله کاروگیت رو صاف تو صاف معمولا از جنس مواد پلی اتیلن پایپ گرید تولید مشوند. تولید لوله کاروگیت از پلی اتیلن با گرید HDPE هستند که مقاومت بالایی در برابر خوردگی و سایش دارند. قالب های پروفیل لوله های روصاف توصاف نسبت به نمونه های دیگر لوله فاضلاب کاروگیت متفاوت است.

پروفیل این لوله ها در قسمت داخلی دیواره مشابه نمونه های دیگر ولی در قسمت خارجی دیواره عرض کمتر و ارتفاع پروفیل کمتری دارند. عرض و ارتفاع کمتر دیواره و پروفیل در این لوله ها توزیع تنش بهتری رادارد در واقع تنش را کاهش میدهد در شرایط بهتری قرار می گیرد. لوله کاروگیت پلی اتیلن روصاف تو صاف به دلیل ساختاری که دارند بار زیادی را می توانند تحمل کنند و طول عمر بالایی دارند.

کاربرد لوله کاروگیت رو صاف تو صاف پلی اتیلن :

لوله دوجداره فاضلابی پلی اتیلن در جداره چاه ها استفاده می‌شوند بابه کارگیری آن اساس و ستون چاه از محیط بیرونی تفکیک و جدا می‌شود. لوله دوجداره روصاف توصاف مخصوص جداره چاه طوری تعبیه می شود تا در ادامه کار دیواره چاه دچار ریزش نشود. در اجرای عملیات آبرسانی و انشعابات آب شرب در تمامی مناطق به عنوان لوله پلی اتیلن شبکه آب و حفر چاه های عمیق است.

در اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب از لوله کاروگیت رو صاف تو صاف پلی اتیلن در سایز های مختلف استفاده می شود. لوله های پلی اتیلن در جداره چاه ، به عنوان شبکه های فاضلاب و همچنین در زیر زمین استفاده می شوند. یکی دیگر از کاربرد های لوله کاروگیت رو صاف تو صاف در تولید مخازن دو جداره پلی اتیلن می باشد. از این مخازن در ساخت سپتیک تانک ، منهول ، چربی گیر ، ایستگاه پمپاژ و انواع پکیج های تصفیه فاضلاب استفاده می شود.

خرید لوله کاروگیت رو صاف تو صاف

مشخصات لوله کاروگیت رو صاف تو صاف :

  • عدم رسوب گیری
  • مقاومت در مقابل خوردگی و آبگیری بیشتر
  • عدم پوسیدگی و عدم زنگ زدگی در برابر املاح و رسوبات آب زیر زمینی
  • مناسب بودن قیمت لوله جدار چاه
  • زمان طولانی بهره برداری از چاه با توجه به کوتاه بودن عمر چاه
  • به دلیل ساختاری که این لوله ها دارند بار زیادی را می توانند تحمل کنند و طول عمر بالایی دارند.
  • چاه های آب شرب که در آن لوله جدار چاه نصب شده است.
  • بهداشتی بودن لوله ها و عدم رشد باکتریها و نصب سریع و اسان و دارای استاندارد فنی کاملا تایید شده می باشد.

گروه صنعتی کیش سپتیک تولید کننده لوله پلی اتیلن رو صاف تو صاف در کشور عزیزمان می باشد. این لوله ها به دلیل سبک بودن و قیمت مناسب و کاربرد فراوانی که دارند امروزه زیاد طرفدار دارند. به دلیل مقاومتی که دارند در پیمانکاری شبکه جمع آوری فاضلاب و عملیات آبرسانی بسیار مورد استفاده قرار میگیرند. محل کارخانه این شرکت به نام صنایع لوله های آبرسانی از بزرگترین کارخانجات لوله پلی اتیلن فاضلاب در ایران می باشد. اگر دنبال لوله کاروگیت رو صاف تو صاف ارزان می باشد با کارشناسان ما تماس بگیرید.

۰۹۱۰۸۳۷۰۰۱۵
لوله کاروگیت قزوین

محل تولید اصلی این لوله ها واقع در شهر قزوین میباشد. گروه صنعتی کیش سپتیک تامین کننده لوله کاروگیت برای تمام شهر های کشور عزیزمان می باشد. امیدواریم با سرچ لوله کاروگیت بندر عباس ، لوله کاروگیت اصفهان ، لوله کاروگیت مشهد و لوله کاروگیت کرمانشاه و استعلام قیمت از تمامی فروشندگان و واسطه ها ، به دلیل قیمت معقول و کیفیت بالا به وبسایت ما هدایت شوید.

لوله کاروگیت زاهدان

استان سیستان و بلوچستان به علت جنس و ساختار خاکی که دارد درصد سیلابی بودن بالایی نیز دارند. با توجه به تغییرات آب و هوا در سال های اخیر میزان بارندگی در این استان افزایش یافته است. میزان بارندگی بالا و سرازیر شدن آب های سطحی درصورتی که کنترل نشود سیلاب به راه می افتد. استفاده از لوله های کاروگیت و اسپیرال کاروگیت با قطرهای بالا برای مهار آب های سطحی ناشی از بارندگی راه حلی مناسب است.

لوله کاروگیت مازندران

استان مازندران نیز به علت بارندگی های فراوانی که دارد برای جلوگیری سیلاب نیاز به کنترل آب های سطحی دارد. آب های سطحی سرازیر شده توسط باران توسط لوله های کاروگیت و اسپیرال کاروگیت قابل جمع آوری شدن می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *