قیمت سپتیک

قیمت سپتیک تانک پلی اتیلن

قیمت سپتیک تانک بدون واسطه و با قیمت درب کارخانه

یکی از پارامترهای حیاتی در قیمت مخازن سپتیک تانک پلی اتیلن نیز ابعاد سپتیک تانک پلی اتیلن میباشد. سپتیک تانک دوجداره پلی اتیلن از ساده ترین و ارزان ترین نوع تصفیه فاضلاب می باشد. بصورت همزمان از دو روش تصفیه مکانیکی ( ته نشینی فاضلاب سنگین ) و تصفیه زیستی ( تجزیه فاضلاب با استفاده از باکتری های بی هوازی ) بهره میبرد.

طراحی سپتیک تانک های دوجداره پلی اتیلن به صورت تخصصی میباشد. در این واحد تولیدی در صورت درخواست مشتریان عزیز ، طراحی سفارشات خاص توسط تیم فنی مجموعه انجام میشود. سپس مورد تحلیل و بررسی و تست تنش قرار خواهد گرفت و در صورت دریافت تاییدیه از واحد فنی و آزمایشکاه وارد پروسه تولید می‌شود. فایل اتوکد سپتیک تانک تمام موارد مورد نیاز تولید و اتصال ورودی و خروجی ها و اتصالات را نشان میدهد. خواهشمندست جهت خرید سپتیک تانک حتما از پروسه تولید سپتیک بازدید بعمل آورده و از تولیدکننده بودن فروشنده اطمینان حاصل نمایید.

لیست قیمت سپتیک به روز شده در تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۱۲

لازم به ذکر است که در حجم های دلخواه مشتری ، سپتیک تانک تولید خواهد شد و هیچگونه محدودیتی در قطر و طول و حجم وجود ندارد. در این واحد صنعتی از قطر ۵۰۰ تا قطر ۳ متر و از طول ۰.۵ متر تا طول دلخواه هم تولید سپتیک تانک انجام میگیرد. در صورت نبود محدودیت ترافیکی طول به صورت ادامه دار و یکپارچه خواهد بود.

سپتیک تانک پلی اتیلن
مخزن پلی اتیلن افقی

قیمت نهایی سپتیک

قیمت تمام شده مخزن سپتیک تانک های پلی اتیلن دوجداره ساخت شرکت صنایع لوله های آبرسانی قزوین که با همکاری شرکت کیش سپتیک انجام می شود به عوامل متعددی بستگی دارد. از جمله این پارامترها میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

 • ظرفیت مورد نیاز سپتیک تانک پلی اتیلن
 • نوع و سایز ورودی و خروجی سپتیک تانک ها
 • میزان بار ترافیکی قابل تحمل سپتیک تانک های پلی اتیلن
 • تیکنس (ضخامت) پروفیل بکار رفته در سپتیک تانک
 • قیمت روز مواد اولیه از پتروشیمی
 • نوع خانگی یا صنعتی بودن سپتیک تانک
 • تعداد دریچه بازدید، دیوایدر به کار رفته در سپتیک تانک
 • نوع و سایز رینگ و فلنچ و موفه و لوله تکجداره یا دوجداره
 • تعداد مخازن داخلی سپتیک تانک ها که با دیوایدر (مقسم) یا به عبارتی عدسی از هم تفکیک میشوند

مشتریان و کارفرمایان محترم میتوانند جهت کسب اطلاعات و راهنمایی بیشتر در مورد نحوه ساخت و تولید سپتیک تانک پلی اتیلن و تمامی محصولات با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایند. همچنین می توانند با هماهنگی قبلی ، از محل کارخانه و روند تولیدات این شرکت بازدید نمایند. شماره‌ تماس برای برقراری ارتباط  ۰۹۱۰۸۳۷۰۰۱۵  می باشد.

سپتیک تانک
محاسبه حجم سپتیک

عوامل تاثیرگذار بر قیمت سپتیک تانک

از مهمترین عوامل تعیین کننده قیمت انواع سپتیک تانک های دو جداره پلی اتیلن قیمت روز مواد اولیه پتروشیمی میباشد که آن هم وابسته به قیمت ارز و قیمت جهانی نفت و طلا میباشد. به همین دلیل فاکتورهای صادره از سمت واحد بازرگانی شرکت کیش سپتیک به ناچار فقط تا پایان همان روز اعتبار دارد. تعداد یک ورودی(inlet) و یک خروجی(outlet)، توسط تیم مهندسی ما برای هر سفارش سپتیک تانک پلی اتیلن بدون هزینه لحاظ میشود

این یک ورودی و خروجی در قیمت تاثیری نخواهد گذاشت ولی با افزایش تعداد ورودی و خروجی ها نیز طبق محاسبات مبالغی به مبلغ کل اضافه خواهد شد. برخی از مشتریان با ارائه نقشه های خاص نیاز به تولیدات خاصی دارند که به نحو احسن در این شرکت تولید و اجرا خواهد شد.قیمت سپتیک فاضلاب خانگی با دیگر انواع سپتیک ها متفاوت است .

لیست قیمت سپتیک تانک پلی اتیلن :

در تمام موارد زیر قیمت سپتیک بر اساس قیمت روز مواد پلی اتیلن قیمت گذاری میشوند. تعداد وروردی و خروجی و اتصالات متناسب با نقشه کارفرمایان متفاوت است در این بخش اساس تولید مد نظر است.

قیمت سپتیک ۶۰ متر مکعب  (۶۰۰۰۰ لیتری ) :

شروع قیمت از ۱۶۱ میلیون تومان میباشد. تولید شده از لوله اسپیرال کاروگیت با قطر داخلی ۳۰۰۰ میلیمتر در طول ۸.۵ متر این طول از مخزن سپتیک نیاز به ۲ دیوایدر وسط می باشد.

قیمت سپتیک ۵۰ متر مکعب  (۵۰۰۰۰ لیتری) :

شروع قیمت از ۱۴۲ میلیون تومان میباشد. این سپتیک در دو قطر ۳۰۰۰ و ۲۴۰۰ میلیمتر و طول های ۷ متر و ۱۱ متر تولید میشوند. برای سپتیک با قطر ۳۰۰۰ میلیمتر نیاز به ۱ دیوایدر در وسط و سپتیک با ۱۱ متر طول نیاز به ۲ دیوایدر در وسط دارد.

قیمت سپتیک ۴۰ متر مکعب  (۴۰۰۰۰ لیتری ) :

شروع قیمت از ۱۱۰.۵ میلیون تومان میباشد. این سپتیک در دو قطر ۳۰۰۰ و ۲۴۰۰ میلیمتر و طول های ۵.۷۰ متر و ۸.۸۰ متر تولید میشوند. بسته به نظر کارفرما و نقشه اجرایی دیوایدر وسط در آن ها در نظر گرفته میشود .

قیمت سپتیک ۳۵ متر مکعب (۳۵۰۰۰ لیتری ) :

شروع قیمت از ۱۲۳ میلیون تومان میباشد. این سپتیک در قطر ۲۴۰۰ میلیمتر در طول ۷.۸۰ متر با دو دیوایدر در وسط تولید میشود.

قیمت سپتیک ۳۰ مترمکعب (۳۰۰۰۰ لیتری ) :

شروع قیمت از ۱۰۱ میلیون تومان میباشد. این سپتیک در قطر ۲۴۰۰ میلیمتر در طول ۶.۶۰ متر با دو یا یک دیوایدر در وسط تولید میشود.

مشخصات فنی سپتیک تانک ۳۰m۳ با ابعاد Diameter 2400mm*Length 6.7m

دستورالعمل نصب پس از ارسال مخازن به کارفرما تقدیم خواهد شد. هر سپتیک دارای ۴ عدد پایه در طرفین صرفاً جهت حفظ تعادل مخزن میباشد. مقاومت حلقوی لوله بدنه با سایز داخلی ۲۴۰۰ میلیمتر (بدنه اصلی مخزن) S=4 KN/m۲. بدنه سپتیک تانک به صورت اسپیرال پیوسته (spiral continuous) تولید میگردد و ارتفاع پروفیل  بدنه ۱۲-۱۰ سانتی متر میباشد. محاسبات فنی مربوط به برهمکنش خاک و سپتیک تانک تولیدی زیر نظر شرکت لوله های آبرسانی قزوین جهت تحمل بار استاتیکی روباره و بار ترافیکی احتمالی براساس استاندارد های زیر انجام میشود :

 • ATV-DVWK-STANDARDS GERMAN
 • Static Calculation of Drains and Sewers (ATV-DVWK-A127E)

در نهایت سپتیک تانک در محیط نرم افزار Solid Work  شبیه سازی شده و تحلیل تنش ناشی از بار های وارده در محیط نرم افزار Abaqus با روش المان محدود انجام شده است. مواد اولیه مصرفی پلی اتیلن سنگین با گرید EX3 تهیه شده از پتروشیمی امیرکبیر و مستربچ مشکی و زرد از شرکت پویا پلیمر تهران می باشد. کلیه سپتیک تانک ها دارای دو عدد دریچه بازدید با قطر ۵۰۰ ، ۶۰۰ و یا ۸۰۰ میلیمتر طبق درخواست کارفرما می باشند. همچنین دارای انشعاب ورودی و خروجی از نوع لوله پلی اتیلن تکجداره با رینگ و فلنج و یا کاروگیت با کوپلر و یا موفه در سایز ۶۳ تا ۲۵۰ میلیمتر و ۱ عدد ونت VENT هواکش عصایی شکل میباشد.

عدسی های دو طرف سپتیک تانک ها به صورت تخت یا محدب به درخواست کارفرمای محترم می باشد و پس از نصب به وسیله جوش پلی اتیلن اکستروژن مطابق با اسنتاندارد DVS-2207 از دو طرف آب بند می شود. تمامی سپتیک تانک های دفنی قابل دفن تا ارتفاع ۳ متر و بدون آب زیر زمینی می باشد. در صورت نیاز به دفن در عمق های بیشتر یا عبور بار ترافیکی در محل دفن مخازن ، محاسبات مربوط به تولید مخازن باید از سر گرفته شده و متناسب با آن قیمت مخازن نیز تغییر خواهد کرد. در داخل سپتیک تانک ها یک عدد دیوایدر نصب می شود که سپتیک تانک را به ۲ بخش ورودی (ته نشینی) و خروجی تقسیم می کند. طول ناحیه ورودی دو سوم طول کل و ناحیه خروجی یک سوم طول کل را شامل می شود.

نقشه سپتیک ۳۰ متر مکعب

نقشه سپتیک از نمای جانبی
نقشه سپتیک از روبرو
نقشه سپتیک از بالا
نقشه سپتیک از پشت
قیمت سپتیک ۲۰ متر مکعب (۲۰۰۰۰ لیتری ) :

شروع قیمت سپتیک تانک ۲۰ مترمکعب از ۶۵ میلیون تومان میباشد. این سپتیک در دو قطر ۲۰۰۰ و ۱۶۰۰ میلیمتر و طول های ۶.۵ متر و ۱۰ متر تولید میشوند. سپتیک ۱۰ متری نیاز به ۲ دیوایدر در وسط و سپتیک ۶.۵ متری نیاز به ۲ یا ۱ دیوایدر دارد.

قیمت سپتیک ۱۰ متر مکعب (۱۰۰۰۰ لیتری ) :

شروع قیمت سپتیک تانک ۱۰ مترمکعب از ۳۸.۵ میلیون تومان میباشد. به صورت اصولی این سپتیک با قطر داخلی ۱۶۰۰ میلیمتر در طول ۵ متر تولید و مونتاژ می شود. ولی میتوان طراحی این سپتیک را در قطر ۲۰۰۰ و ۱۴۰۰ نیز انجام و تولید کرد.

قیمت سپتیک ۵ متر مکعب (۵۰۰۰ لیتری ) :

شروع قیمت سپتیک تانک ۵ مترمکعب از ۲۵  میلیون تومان میباشد. البته قیمت سپتیک تانک ۵ مترمکعب را با قطر های ۱۰۰۰ ، ۱۲۰۰ ، ۱۴۰۰ و ۱۶۰۰ می توان محاسبه کرد و قابلیت تولید و مونتاژ دارد.

قیمت سپتیک تانک
مخزن پلی اتیلن کاروگیت
فروش سپتیک تانک

فروش سپتیک تانک توسط واحد بازرگانی مستقر در داخل شرکت کیش سپتیک با نازلترین قیمت و توسط کارشناسان خبره انجام میگیرد. به دلیل تولیدکننده بودن کیش سپتیک مشتریان محترم میتوانند به راحتی از طریق تماس تلفنی ، تصویری و یا بصورت حضوری با واحد تولید ارتباط برقرار کرده و در صورت داشتن طرح و یا نقشه با کارشناسان در میان گذاشته و طرح خود را به راحتی پیاده کنند. در بسیاری از شهرهای کشورمان به علت عوامل مختلفی بیشتر از سایر شهرهاست. فروش سپتیک تانک در مازندران و سپتیک تانک پلی اتیلن اصفهان از جمله همین شهرها هستند. این مجموعه پروژه های زیادی در شهرهای شمالی کشور با موفقیت انجام داده است. جهت مشاهده پروژه ها به بخش پروژه مراجعه کنید.

20 دیدگاه برای “قیمت سپتیک تانک پلی اتیلن”

 1. سلام عرض شد
  برای خرید مخزن سپتیک پلی اتیلن میتونیم از محل تولید بازدید داشته باشیم ؟
  برای اطمینان از تولیدکننده بودن و حذف واسطه عرض میکنم
  جهت هماهنگی چه اقداماتی لازم هست ؟
  متشکرم

  1. با سلام
   با کمال میل تشریف بیارید قربان
   مایه افتخار ماست
   لطفا جهت هماهنگی بیشتر با شماره ۰۲۱۹۱۶۹۳۸۶۳ تماس بگیرید
   سپاس

   1. سلام و ارادت
    بنده با سرچ “سپتیک” هم وب سایت شما و هم چند وبسایت دیگر پیدا کردم و تمامی عکس ها بنظر مربوط به یک جا هستند
    جسارتا تولیدکننده واقعی هستید ؟
    یا نمایندگی فروش ؟
    سپاس

    1. سلام و سپاس از توجه دقیق جنابعالی
     دوست عزیز شرکت ما تولیدکننده واقعی هست و میتونید به راحتی تشریف بیارید و از نزدیک پروسه تولید رو مشاهده کنید
     و تفاوت قیمت رو با شرکت های واسطه کاملا لمس کنید
     عکس هایی که میبینید متعلق به شرکت ما هست و وب سایت های دیگه که عکس محصولات مارو گذاشتن از خریداران محترم ما هستند.
     جهت هماهنگی برای بازدید از پروسه تولید با شماره ۰۲۱۹۱۶۹۳۸۶۳ تماس بگیرید.
     تشکر

  1. سلام تشکر
   بله هر دو پارت با دریچه بازدید ۵۰۰ میلیمتر قابلیت تمیزکاری و استفاده از پمپ را دارند.

 2. سلام خسته باشید
  قربان قیمت مخازن و سپتیک های شرکت کیش سپتیک در سایز بالا از شرکت آذر آوند پایین تر در میاد ؟
  برای استان قم پروژه ۳۰ عدد سپتیک تانک با قطر ۳ متر و طول ۱۴ متر داریم برای شرکت
  در مرحله تحقیق هستیم برای کمترین قیمت و بهترین کیفیت
  و شرط اینکه داخل وندور لیست سازمان کشاورزی باشید
  ممنون از پاسخ شما

  1. سلام تشکر
   خوشبختانه عضو وندور لیست جهاد کشاورزی هستیم و خوشحال میشیم همکاری با شرکت شما داشته باشیم
   تضمین کیفیت و تضمین بهترین قیمت از ویژگی های شرکت کیش سپتیک هستش
   با خیال راحت خریدتون رو انجام بدید
   ۰۲۱۹۱۶۹۳۸۶۳
   لطفا با شماره بالا تماس بگیرید.
   تشکر

  1. سلام ، بله مخازن دو رنگ زرد و مشکی توسط صنایع لوله های آبرسانی قزوین یا همان کیش سپتیک تولید میشه و همکاران از ما تهیه میکنن و میفروشن.
   در خدمتیم ۰۹۱۰۸۳۷۰۰۱۵

 3. سلام ، ما در شرکت یک مخزن فلزی داریم برای آب ژاول که مستهلک شده ، یا باید یدونه بخریم یا تعمیرش کنیم ظاهرا
  شما چه پیشنهادی دارید برای کمتر کردن هزینه ما ؟
  باقری هستم

  1. با سلام خدمت شما ، پیشنهاد ما جهت کاهش هزینه های شما لایه گذاری یا لاینینگ پلی اتیلن کیش سپتیک میباشد که برای اولین بار در ایران در حال انجام است.
   جهت آگاهی از توضیحات بیشتر به لینک https://kishseptic.com/layering-of-polyethylene-defective-acid-tanks/ مراجعه و یا با شماره تماس های درج شده تماس بگیرید. تشکر ۰۹۱۰۸۳۷۰۰۱۵

 4. با عرض سلام و تبریک سال نو
  ممنون از وبسایت خوبتون ، همیشه و هر روز آپدیت میدید خیلی عالیه فقط اگر محصولات دیگه رو هم بتونید به همین شکل به روز کنید خیلی خوب میشه ، مشتری راحت میتونه با جاهای دیگه مقایسه کنه و خرید منصفانه تری داشته باشه
  موفق باشید

 5. سلام و خسته نباشید
  ما یک تجربه بد از خرید سپتیک تانک از یکی از شرکت ها داریم برای بحث گارانتی
  آیا با خرید سپتیک از شرکت شما گارانتی به ما داده میشه یا خیر ؟
  گارانتی ۵۰ ساله نیاز ندارم همین ۵ سال باشه کفایت میکنه
  تشکر از سایتتون

  1. با سلام خدمت شما
   ممنون از لطفتون
   گارانتی ما برای سپتیک تانک دفنی ۱۰ ساله هستش و خدمات پس از فروش قوی داریم
   میتونید از مشتریان ما استعلام بگیرید.
   با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *