مخزن آب پلی اتیلن

مخزن پلی اتیلن با قیمت درب شرکت

مخزن پلی اتیلن

مخزن پلی اتیلن به مخزنی گفته میشود که برای نگهداری هر نوع سیال از جمله آب استفاده میشود و همانطور که از اسمش مشخص است از مواد پلی اتیلن ساخته میشود. از مخزن پلی اتیلن همچنین میتوان جهت ذخیره سازی آب آشامیدنی ، کشاورزی ، آتش نشانی ، دامپروری ، انواع اسید استفاده کرد.

فهرست محتوای این مقاله

انواع مخزن پلی اتیلن دوجداره

مزایای مخزن پلی اتیلن دو جداره

طریقه نصب مخازن دوجداره پلی اتیلن

مشاهده تصاویر بیشتر از مخزن پلی اتیلن

مخزن پلی اتیلن چیست ؟

مخزن پلی اتیلن عمودی یا ایستاده بصورت بدون پایه و مخزن پلی اتیلن افقی یا خوابیده معمولا با ۴ عدد پایه تولید و مونتاژ میشوند. از ویژگی های برتر اینگونه مخازن نسبت به انواع دیگر آن مثل بتنی ، فلزی ، فایبرگلس ، میتوان به مقرون به صرفه بودن ، مقاومت بسیار بالا در برابر خوردگی و زنگ زدگی ، مقاومت بالای حرارتی و دمایی ، ضد اسید بودن اشاره کرد.

مواد اولیه تشکیل دهنده مخزن پلی اتیلن دوجداره، پلیمر گرمانرم PE یا PP می باشد این پلیمرها به علت ساختاری که دارند ، دارای دانسیته بالایی هستند. در طراحی مخازن دوجداره پلی اتیلن موردی که بسیار اهمیت دارد پروفیل است که دیواره مخزن را تشکیل می دهد. طراحی استاتیکی پروفیل مخزن دو جداره بر اساس استاندارد ATVA127 و جوش ها بر اساس استاندارد DIN16961 می باشد. باتوجه به پارامترهای ارتفاع،عرض،شکل کلی و ضخامت پروفیل مخازنی با مقاومت‌های مختلف بصورت دفنی یا غیردفنی و مخزن اسید تولید می کنیم. قیمت روز مواد پلی اتیلن مورد استفاده در لوله های فاضلابی و مخازن پلی اتیلن مطابق با بورس میباشد.قیمت لوله پلی اتیلن فاضلابی نیز بر اساس قیمت مواد اولیه پتروشیمی محاسبه میشود.

ارتفاع پروفیل :

فاصله بین جداره داخلی مخزن و تاج پروفیل می باشد که معمولا اندازه آن از ۳ سانتیمتر تا ۱۶ سانتیمتر است.

ارتفاع پروفیل لوله پلی اتیلن
ارتفاع پروفیل مخزن پلی اتیلن
عرض پروفیل :

فاصله افقی دیواره های پروفیل می باشد که معمولا اندازه آن از ۳ سانتیمتر تا ۱۶ سانتیمتر است.

عرض پروفیل مخزن پلی اتیلن
عرض پروفیل لوله مخزن پلی اتیلن

ضخامت پروفیل لوله مخازن پلی اتیلن دوجداره

شکل کلی پروفیل :

کاروگیتی : قسمت بالایی پروفیل به شکل منحنی طراحی شده است. روصاف توصاف : پروفیل به شکل مربعی یا مستطیلی طراحی شده است. اسپیرال کاروگیت : پروفیل به شکل ذوزنقه طراحی شده است.

ضخامت پروفیل :

e4 : ضخامت دیواره و تاج پروفیل را شامل می‌شود . e5 : ضخامت جداره داخلی مخزن را شامل می شود. در این مخازن با تغییر یک سری پارامترها میتوانیم مخزن را در برابر فشارهای مختلف مقاوم کنیم. امکان اتصال انواع نازل ، رینگ و فلنج ، ورودی و خروجی مطابق با نقشه کارفرما وجود دارد.

وجود دیواره های جداکننده در مخازن :

فضای داخلی مخزن را به چند فضای مجزا تقسیم میکند این کار در مخازن سپتیک تانک و تصفیه خانه برای جداسازی سیالات و روند تصفیه آب صورت میگیرد. در پکیج‌های تصفیه فاضلاب در هر فضای ایجاد شده در مخازن یک عملکرد خاص روی فاضلاب اعمال می شود.نتیجه عملکردها باعث میشود تا پساب تولیدی دارای استاندارد های لازم برای آب مورد استفاده مجدد باشد.

در سپتیک تانک محل ته نشینی فاضلاب از پساب تولیدی توسط این دیواره ها جدا می شود. در بعضی موارد برای کاهش فشار وارده به دیواره‌های ابتدایی و انتهایی از دیوایدر در فضای داخلی مخزن استفاده میشود. زیرا فشار روی این دیواره ها باعث تغییر شکل آنها می شود و وجود دیواره های میای از فشار زیاد می کاهد.

نمای داخلی مخزن پلی اتیلن
نمای داخلی مخزن پلی اتیلن با دیوایدر وسط

نمای داخل مخزن دوجداره پلی اتیلن و دیواره تقسیم کننده داخل مخزن

طول و حجم مخازن پلی اتیلن :

متناسب با کارایی که دارند متفاوت است به صورت دفنی یا غیر دفنی تولید میشوند. اتصال دیواره ها و نازل ها به مخازن به صورت جوش یکپارچه از جنس خود مخزن (پلی اتیلن ) صورت میگیرد.جوش مخازن کاملا یکپارچه و آبند شده می باشد.

ساختار دیواره مخزن دوجداره پلی اتیلن :

ساختار دیواره این مخازن با توجه به نوع کارایی دو نوع A و B دارند.نوع A ساختاری دولایه با دیواره توخالی و سطح بیرونی و درونی صاف می باشد. بخاطر نوع پروفیل دو نوع A1 و A2 هستند نوع A1 سطح مقطع توخالی محور و نوع  A2 سطح مقطع مارپیچی دارند.نوع B ساختاری با سطح درونی صاف و سطح بیرونی مارپیچ توپر یا توخالی یا دندانه دار حلقوی می باشد.

فرق مخزن تک جداره با مخزن دوجداره پلی اتیلن

مخزن تک جداره پلی اتیلن به صورت لایه ای است و کارایی و مقاومت مخازن دوجداره را ندارد .مخازن تک جداره خیلی وقت ها به عنوان مخزن دوجداره فروخته میشوند.زیرا این مخازن به صورت دولایه سه لایه و حتی چهار لایه نیز تولید میشوند که با مخازن دوجداره اشتباه گرفته مبشوند. مخزن پلی اتیلن دوجداره تبریز به صورت نمایندگی شرکت کیش سپتیک فعالیت میکنند و از نوع ساختمند هستند.کارخانه تولید مخازن پلی اتیلن تبریز در شهر قزوین می باشد و میتوانید با هماهنگی کارشناسان ما از خط تولید و مخازن ما دیدن فرمایید.

آشنایی با انواع مخازن ذخیره :

مخازن نگهداری آب آشامیدنی :

مخزن پلی اتیلن دوجداره آب باید مجوز نگهداری آب آشامیدنی بدون تغییر رنگ و طعم و کیفیت آن را داشته باشد.دو جداره بودن آن به جهت جلوگیری از ورود نور خورشید به داخل و جلوگیری از رشد جلبک در آب است. مخزن ضد جلبک به جهت ذوجداره بودن دیواره آن ها از ورود نور خورشید به داخل و جلبک زدن آن جلوگیری می کنند. خنک نگه داشتن آب مخزن به علت عدم ورود نور خورشید صورت می گیرد. مخزن آب ارزان و به صرفه با کارایی و عمر بالا همین مخازن دوجداره پلی اتیلن  می باشد.از این مخازن به عنوان مخزن کشاورزی برای نگهداری و ذخیره آب کشاورزی نیز استفاده می شود.

مخزن دوجداره در تهران

تهران و شهرستان های اطراف تهران به علت کمبود آب و شرایط آب و هوایی که دارند نیاز به مخازم مقاوم به شرایط جوی دارند. مخزن پلی اتیلن تهران جهت نگهداری آب محتمع های مسکونی وادارای و مکان های گردشگری مورد استفاده قرار میگیرند. قیمت مخزن پلی اتیلن نگهداری آب اهواز و شهرهایی که مشکلاتی در آب رسانی دارند بسیار حساس می باشد زیرا حجم بالایی از مردم به این مخازن نیاز دارند.مخازن پلی اتیلن دوجداره از نظر قیمتی بهترین گزینه و مقرون به صرفه می باشد.

مخزن پلی اتیلن فود گرید
مخزن آب آشامیدنی پلی اتیلن

مخزن دوجداره سفید رنگ جهت نگهداری آب آشامیدنی با مستربچ گرید خوراکی (Food grade masterbatch)

مخازن نگهداری مشتقات نفتی :

در این مخازن به علت ساختار مواد نفتی ، بارهای مختلف استاتیکی و دینامیکی که به مخزن وارد می شود باید مخزن نسبت به این مواد مقاوم باشد. از مخازن دوجداره پلی اتیلن در صنعت نفت ، گاز و پتروشیمی  درموارد ذخیرع مواد اولیه و فرآورده و مواد واسطه وذخیره مواد براتی بارگیری و پخش استفاده می شود. فشار بخار و سمی بودن و آتشزایی این مواد تاثیری روی مخازن ندارد مخازن در برابر فشارهای زیر و روی آن مقاومت دارد .

مخزن نگهداری اسید

اسیدها موادی هستند که در صنایع کاربرد بسیاری دارند و بسیاری از صنایع این مواد را در حجم های بالا ذخیره و نگهداری می کنند. مثلا برای مثال سولفوریک اسید یک اسید معدنی بدون بو و بی رنگ است که میبایست در نگهداری آن در هر مخزنی نهایت دقت و کیفیت لحاظ شود.

در جواب اینکه : اسید ها را در چه مخازنی نگهداری کنیم ؟ باید بگوییم نگهداری از این مواد خطراتی را در کمین دارد زیرا این مواد با PH کمتر از ۷ که بسیاری از آن ها خاصیت سمی و خورنده و در بعضی مواد گاز های خطرناکی دارند. در صنعت از اسیدها در واکنشهای مختلف استفاده می شود و کارایی زیادی در صنایع دارد. پیشنهاد کارشناسان کیش سپتیک مخزن پلی اتیلن ضد اسید میباشد.

از خطرات اسید سولفوریک :

 • در صورتی که با بخار آب مواجه شود آن را جذب کرده و وارد واکنش میشود.واکنش اسید سولفوریک با آب باعث سوختگی های شیمیایی میشود.
 • این اسید بسیار خورنده می باشد پس برای نگهداری از آن ها نیاز به مخازنی است که دربرابر خورندگی مقاوم باشند.
 • یکی از مهمترین مواد شیمیایی صنعتی می باشد و درانتخاب مخازن اسید سولفوریک که در آنها نگهداری می شوند بسیار باید دقت کرد.
 • مخزن مخزن ضد اسید بهترین گزینه برای نگهداری اسید ها می باشند زیرا با آن ها وارد واکنش نمی شوند.
 • در تولید کودهای کشاورزی،ساخت الیاف و رنگهای ساخته شده توسط انسان و تصفیه فرآورده های نفتی مورد استفاده قرار میگیرد.
 • اسید سولفوریک اسید معدنی خورنده ای است که به طور گسترده تولید می شود و در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد.فرمول شیمیایی اسید H₂SO₄ است. H₂SO₄ یک اسید معدنی بسیار قوی است چگالی زیاد دارد.
 • محلولهای شیمیایی بااسید سولفوریک بسیار واکنش‌پذیر بوده و خطرات زیادی را در پی دارد.نکات ایمنی کار با اسید سولفوریک را باید رعایت کرد.
 • مخزن مقاوم در برابر اسید مخزن دوجداره پلی اتیلن است که دو دیواره ساختمند دارد و مقاومت مکانیکی و شیمیایی بالایی دارند.
سپتیک در حال مونتاژ
مخزن پلی اتیلن خاص در حال مونتاژ

مخزن پلی اتیلن در حال مونتاژ

مخزن نگهداری اسید

یکی دیگر از اسید های مهم نیتریک اسید است که یک اسید معدنی و اکسید کننده قوی می باشد بی رنگ و بوی نامطبوعی دارد. بسیاری از ترکیبات آن ناپایدار و منجر به انفجار می شود،کاربرد اسید نیتریک در هوافضا ، کود شیمیایی ، داروها و خالص سازی فلزات است. کلریدریک اسید یک اسید قوی و یک اکسنده قوی است . جزو اسید هایی هست که نگهداری آن ها برای صنایع بسیار مهم است. اسید هیدروکلریک از مواد شیمیایی پایه است و به همین دلیل در موارد بسیار وسیعی کاربرد دارد.

اسید کلریدریک دارای گاز اسیدی و خورنده ، بی رنگ با بوی تند گازی و با طعم اسیدی است و از هوا سنگین تر می باشد. این ماده به آسانی به مایع تبدیل شده و ایجاد یک مایع بیرنگ را می نماید.در حالت مرطوب یا محلول ، ماده آبی رنگ را به رنگ قرمز در می‌آورد. این ماده با فلزات و اکسیدهای فلزی و هیدروکسید آنها ترکیب می شود .نگهداری و جمع آوری این اسید ها در صنایع نیاز به منبع ضد اسید پلی اتیلن دارد.زیرا مخازن پلی اتیلن مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین منبع برای نگهداری از این مواد می باشد. با مراجعه به بخش استاندارد مخازن نگهداری اسید اطلاعات بیشتری در این باره کسب کنید و بیشتر با این مخازن آشنا شوید.

در مخازن نگهداری اسیدها غلظت و حجم شیمیایی آنها به دلیل فشار روانی شیمیایی و احتمال بروز فعالیت خوردگی در مخزن و تولید گاز نیتروژن و سولفات آهن میکند که ازبزرگترین نگرانی هاست.استیل کربن در ذخیره سازی محلول های اسید غلیظ با غلظت بالا ۹۳ گرم وزنی و بالاتر مؤثر است. این امر به دلیل افزایش محتوای آب محلول با کاهش غلظت باعث می شود واکنش بیشتری بین اسید و مخزن ذخیره سازی رخ دهد و جداره مخازن دچار خوردگی و فرسایش شود.از این رو مخازن دوجداره پلی‌اتیلن بعلت نوع ساختار،عدم واکنش با مواد‌شیمیایی و چگالی بالا مناسب ترین گزینه هستند. در این مقاله مزایای این مخازن را مطالعه کنید.

حداکثر دمای سرویس مخازن پلی اتیلن HDPE در حدود ۱۳۰ درجه فارنهایت است. این مورد در کاربردهای H2SO4 حائز اهمیت است زیرا رقیق کردن یا مخلوط کردن اسید غلیظ می تواند درجه حرارت را تا بیش از این حد منتقل کند.بدلیل این نگرانی‌ها در مورد افزایش دما،رقیق کردن اسید سولفوریک غلیظ در مخازن ذخیره پلی اتیلن بطور کلی توصیه نمیشود. مگر تحت کنترل های مهندسی دقیق ، روش ها و مکانیسم هایی که امکان اجرای موفقیت آمیز آن را دارند.توصیه می شود در صورت نیاز به محلول های کم غلیظ ، H₂SO₂ از قبل رقیق شده خریداری کنید.

مخازن پلی اتیلن دوجداره در شیراز

شهرهای صنعتی مانند شیراز با کارخانه های مواد شیمیایی و معادن بسیار نیاز به مخازنی کاربردی دارند.مخازنی مقاوم در برابر اسید و سایر مواد شیمیایی که در این صنعت مورد استفاده قرار میگیرد. مخزن پلی اتیلن شیراز با طیف وسیعی از مواد شیمیایی و اسید ها واکش نمیدهد و به علت قیمت مناسب طرفداران زیادی دارد.قیمت مخزن پلی اتیلن شیراز متناسب با حجم و قطر و طول و کارایی آن قیمت گذاری می شود.

مخزن نگهداری غلات از جنس پلی اتیلن :

مخازنی برای نگهداری غلات مناسب ات که نسبت به آب باران و رطوبت محافظ باشد مخازن دوجداره پلی اتیلن با جوش یکپارچه دربرابر آب و رطوبت مقاوم است. ساختار پروفیل آن ها به گونه ای است که فضای داخل بین دو دیواره (دوجداره بودن دیواره) خالی می باشد. میتوان با عبور آب از این ناحیه به عنوان circulate استفاده کرد و داخل مخزن را خنک نگه داشت. از آن ها میتوانیم به عنوان سیلوهایی جهت نگهداری مواد خشک برای دراز مدت بدون هیچ آسیبی و هزینه ها را به صورت چشم گیریکاهش میدهد،استفاده کرد.

مخزن پلی اتیلن جهت نگهداری مواد قلیایی :

مواد قلیایی نیز به مانند اسیدها به دلیل واکنش پذیری باید در مخازنی نگهداری شوند که مقابل خاصیت بازی، خورندگی و غیره مقاوم باشند. یکی از مواد قلیایی که در صنعت کاربرد زیادی دارد سدیم هیدروکسید با فرمول NaOH  می باشد. یک ماده سفیدرنگ و خورنده است و رطوبت هوا به شدت جذب این ماده و وارد واکنش می شود .

مخزن نگهداری باز (مخزن نگهداری مایعات با PH بالا) همانند مخزن نگهداری اسید(مخزن نگهداری مایعات با PH پایین) بسیار مهم بوده است.از سدیم هیدروکسید در صنعت باطری سازی، داروسازی، نفت و گاز و پتروشیمی، صنعت نساجی، صنعت رنگرزی استفاده میشود. سود یا همان سدیم‌ هیدروکسید مایع است که با فلزات وارد واکنش شده و ذرات حاصل از واکنش کیفیت سود را پایین می آورند.در نتیجه در مخازن نگهداری آنها نباید از فلزات استفاده شود.

مخزن پلی اتیلن پکیج های تصفیه فاضلاب :

اصول طراحی پکیج ‌‌تصفیه ‌فاضلاب به این صورت است که چندین واحد بصورت جدا از هم فرآیند خاص خود را انجام میدهند. این واحدها توسط شبکه لوله کشی به هم مرتبط می شوند تا محصول یک واحد مواد اولیه واحد دیگر باشد.این روند تا تصفیه کامل فاضلاب و رسیدن پساب با استاندارد های لازم برای آب ادامه پیدا میکند. در بسیاری از واحدها دستگاه هایی مانند دمنده اکسیژن و کلرزن و… نصب می شود مواردی که برای فرآیند هر واحد نیاز است.

استفاده از مخازن دوجداره پلی اتیلن برای واحدهای پکیج های تصفیه فاضلاب بسیار کم هزینه تر و مقاوم تر از سایر روش ها می باشد. همچنین به علت ساختاری که دارند میتوان در هر جایی از مخزن ورودی و خروجی و انواع نازل ونت نصب کرد با جوش از جنس خود مخزن و کاملا آب بندی شده است. این مخازن نسبت به خاصیت شیمیایی و اسیدی فاضلاب بسیار مقاوم هستن میتوانید با مراجعه به لینکزیر درباره تصفیه فاضلاب اطلاعاتی کسب کنید.

تصفیه فاضلاب چیست ؟

این مخازن نسبت به تغییر دمای فاضلاب در پی واکنش های شیمیایی که در طی فرآیند تصفیه صورت میگیرد مقاوم هستند. میتوانید مراحل مختلفی از فرآیند تصفیه را در یک مخزن طراحی کنید و مخازن را با شبکه های لوله کشی به هم مرتبط کنید. این مخازن به علت اینکه سبک هستن و نصب راحتی دارند میتوانید بعد از گذشت چند سال از تولید و نصب آنها را جابه جا و به مکان دیگری منتقل کنید .

مزایای مخزن پلی اتیلن آب دو جداره :

 • مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش
 • ساختمند بودن جداره ها و عمر طولانی
 • قابلیت ساخت در حجم های مختلف
 • سرعت بالا در ساخت ، نصب و راه اندازی
 • مقاومت بالا در برابر خوردگی و مواد شیمیایی
 • پرتابل بودن و قابلیت جا به جایی پس از نصب

طریقه نصب مخزن پلی اتیلن دوجداره :

مخازن غیر دفنی :

سطح زیری مخازن غیردفنی باید بتن ریزی شده و کاملا تراز باشد.درغیر این صورت فشار هیدرواستاتیک ناشی از سیال مخزن به سمت شیب سطح وارد شده و ممکن است باعث می شود آسیب به مخزن وارد شود.نگهداری و بازدیدی  هر ۵ ماه یکبار به صورت چشمی صورت گیرد.هیچ گونه ضربه ای به دیواره های مخزن وارد نشود.

مخازن دفنی :

طراحی و تولید مخازن دوجداره پلی اتیلن دفنی به صورتی است که خـاک اطـراف و بار ترافیکی را متحمل می شون.ساختار پروفیل های تشکیل دهنده آنها متناسب با این ویژگی طراحی شده است.

آماده سازی چاله نصب مخزن :

ضروری ترین کار بای دفن مخازن آماده سازی چاله قبل از قرار دادن مخزن برای نصب استچاله باید عاری از قطعه سنگ ها و اشیای سخت با ابعاد بزرگ باشد.شیب کف چاله صفر باشد. اگر خاک چاله استحکام لازم جهت تحمل وزن مخزن را داشته باشد، خاک مربوطه متراکم مـی شوددرصورت بالا بودن سطح آب زیرزمینی باید از بتن برای کف چاله استفاده کرد.ارتفاع بتن ۱۵ سانتی متر باید باشد

ابعاد محدوده آماده سازی شده زیر مخزن (چه خاک متراکم شده، چه بتن) از طول و عرض حتما باید حدود  ۱متر بزرگتر از ابعاد خود مخزن باشد. دیواره های چاله کمی شیب دار باشند، که به هنگام کار کردن درون چاله خطری از بابت ریـزش خـاک بـه درون چاله وجود نداشته باشد.در صورت عدم رعایت موارد فوق، خاک زیر مخزن دچار نشست شده و باعث آسیب دیدن مخزن خواهد شد.

محل قرار گیری سپتیک تانک
نحوه دفن و نصب سپتیک
جابجایی صحیح مخازن پلی اتیلن :

مخزن کاروگیت تولیدی این شرکت با رعایت اصول لازم در کارخانه بارگیری شده و تحویل مشتری می گردند.لذا لازم است هنگام تخلیه بار و همچنین انتقال مخزن به درون چاله و جاسازی آن در چاله حتما مواردی رعایت شود تا مخزن صدمه نبیند.

مهم ترین موارد به شرح ذیل می باشند :

هنگام بلند کردن مخزن از روی وسیله نقلیه، حتما از جاقلابی های تعبیه شده روی مخزن و یا کمربندهای پارچه ای استفاده گردد.هنگام برداشتن مخزن از روی وسیله نقلیه و همچنین موقع انتقال آن به درون چاله همیشـه تعـادل مخـزن حفـظ گردد. مخازن تولیدی این شرکت دارای پایه هستند بنابراین گذاشتن مخزن روی زمین یـا درون چالـه حتمـا بـه آرامـی صورت پذیرد.

وصل کردن اتصالات مخزن :

تمام انشعابات ورودی و خروجی مخزن بعد از جایگذاری مخزن در چاله وصل می شـوند.البتـه جهت سـهولت در فرآیند خاکریزی و متراکم کردن خاک می توان انشعابات را مرحله به مرحله وصل کرد. ولی در صورت باز ماندن سر انشعابات در مراحلی از دفن، باید مراقب بود که از جای انشعابات خاک وارد مخزن نشود. حتما باید دقت نمود که روی لوله های انشعابات، خاک با حجم زیاد بصورت آنی ریخته نشود و یا حتی در این بخش ها از آجر و بتن بابت حفاظت استفاده گردد که مانع هر گونه فشار به این مناطق شود

پر کردن اطراف مخزن :

بمنظور سهولت در پر کردن اطراف مخزن و انجام صحیح عمل تراکم (کمپکت)، حتما دور تا دور مخـزن فضـایی در حـدود نیم متر وجود داشته باشد،برای پر کردن زیر مخزن و اطراف مخزن می توان از مصالح زیر استفاده کرد:

 • شن و ماسه (Coarse sand or squeegee)
 • شن نخودی (Pea gravel)
 • خرده سنگ ها (Crushed and screened rock chips)
چاله مخزن
محل قرار گیری سپتیک تانک

تیم فنی شرکت کیش سپتیک

متشکل از افراد خبره در زمینه مخزن سازی و پروسه جوش پلی اتیلن و پلی پروپیلن جهت رفاه حال مشتریان عزیز به صورت مرتب و دوره ای به اقصی نقاط کشور عزیزمان ایران سفر کرده و عیب یابی لوله ها و مخازن را انجام میدهند. در صورت درخواست مشتریان گرامی تیم فنی به سرعت به نقطه ای که قرار است مخازن آب و دیگر محصولات این شرکت نصب و یا دفن شود حاضر شده و صفر تا صد این موارد را انجام میدهند.

از مصالح زیر به هیچ وجه نباید استفاده کرد :
 • آسفالت کنده شده از سطح زمین
 • نخاله های ساختمانی
 • خرده سنگ ها با لبه های تیز

اندازه مصالح ریخته شده در اطراف مخزن از ۲۵ – ۱۵میلی متر تجاوز نکند.مواد مجاز بیان شده در بالا جهت پر کردن اطراف مخزن، در لایه های ۳۵سانتی متری دور مخزن ریخته شـده و هر لایه تا درصد تراکم استاندارد (حدود ۹۵% ) کامپکت شود. حتما زیر مخزن کامـل پـر شود و فضای خالی باقی نماند.هنگام پرکردن اطراف مخزن به هیچ وجه نباید مصالح مستقیما روی مخزن ریخته شود.پرکردن و کمپکت با مصالح گفته شده باید تا ۳۵سانت بالای تاج مخزن ادامه داشته باشد. برای پرکردن عمق دفن باقی مانده از خاک معمولی منطقه میتوان استفاده کرد.

وسایل مکانیکی سنگین (مثل لودر و کمپرسی و ..). به هیچ وجه بر روی محل دفن مخزن حرکت نکنند.اگر مخزن در جایی نصب شود که بار ترافیکی موجود باشد میبایست با مشورت مهندسـین مشـاور تمهیداتی جهت اجرای بتن مسلح یا افزایش ارتفاع خاک متراکم روی مخزن اتخاذ گردد. ولی در کل توصیه می شود که مخزن در جایی نصب شود که حدالامکان بار ترافیکی نداشته باشیم.اطراف آدم روهای (دریچه بازدید) مخزن تا سطح زمین با بتن، آجر و یا حفاظ های فلـزی محافظـت شوند. در صورتیکه بار زیادی روی مخزن نباشد میتوان از همان مصالح مناسب برای پرکردن اطراف مخزن استفاده کرد و با کامپکت مناسب ایمنی اطراف آدم روها را تامین نمود.

مخزن مخروطی :

اصطلاحا مخزن پلی اتیلن ته قیفی یا مخزن کونیک نامیده میشوند.دو سر انتهای مخازن دوجداره پلی اتیلن بصورت صاف میباشد که این عدسی ها توسط پروفیل آهن در شکل خود مستحکم و صاف میشوند. عدسی های این مخازن به علت خاصیت انعطاف پذیری و دایره بودن ، میتوان آن ها را به شکل مخروطی یا قیفی تبدیل شوند. مخزن پلی اتیلن مخروطی کاربرد مخصوصی دارند برای پروژه هایی خاص و مطابق با نقشه کارفرما طراحی و تولید می شوند.

معمولا در مواردی که از میکسر اسید استفاده میشود برای تخلیه کامل اسید ار این مخازن استفاده میشود.این مخازن مانند سایر مخازن شرکت صنایع لوله های آبرسانی قزوین به صورت دوجداره از مواد پلی اتیلن سنگین با دیواره ساختمند طراحی و تولید می شوند. برای تخلیه کامل مواد ذخیره شده در داخل آنها بسیار مناسب است. از این مخازن در صنعت دارویی و بهداشتی و خوراکی نیز استفاده می شود.

مخزن ته قیفی تهران

شهر تهران به عنوان مرکز ایران یکی از شهرهای مهم کشور به حساب می آید که هم از نظر صنعتی هم گردشگری و هم درمانی جزو مهمترین ها میباشد.صنعت در این شهر بسیار گسترش و متنوع است و نیاز این صنایع به مخازن مختلف با اشکال و حجم های متفاوت بسیار است. عمدتا مخازن دوجداره پلی اتیلن اسپیرال کاروگیت به شکلی ساخته می شوند که بتوانند حالت ایستایی خود را حفظ کنند.برای تحقق این امر کف مخازن به شکل تخت و با قطری بیشتر از قطر خارجی مخزن طراحی و ساخته می شوند .

مخزن ته قیفی ساری

شهرستان مازندران و شهر ساری از زیبا ترین و تفریحی ترین شهرهای شما کشور عزیزمان ایران می باشند. با توجه به بارندگی های زیاد و کمبود آب آشامیدنی در این شهر ها نیاز به تصفیه و جمع آوری آب بسیار زیاد است . شرکت صنایع لوله های آبرسانی قزوین در طراحی های انواع مخازن پلی اتیلن دوجداره پپشرو بوده است. طراحی مخازن ته قیفی به صورت بدنه اصلی استوانه ای و انتهای مخروطی و همچنین مخازن عمودی و افقی در ابعاد مختلف می باشد. مخازن ته قیفی در جمع آوری آب و همچنین جمع آوری فاضلاب تصفیه آن مورد استفاده قرار می گیرد.جهت خرید مخرن آب پلی اتیلن با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس کارشناس جهت دریافت مشاوره ۰۹۱۰۸۳۷۰۰۱۵

مخزن پلی اتیلن
مخزن پلی اتیلن افقی
تولید کننده مخازن پلی اتیلن انواع سیالات
ضخامت بدنه مخازن پلی اتیلن
مخزن مخروطی پلی اتیلن
خرید مخزن پلی اتیلن ارزان
مخزن پلی اتیلن با طراحی خاص
طویل ترین مخزن پلی اتیلن در کشور
مخزن پلی اتیلن دفنی افقی
تولیدکننده مخزن پلی اتیلن
تولید مخزن با طراحی خاص
مخزن کونیک پلی اتیلن
بارگیری مخزن پلی اتیلن
مخزن با ورودی های خاص
مخزن پلی اتیلن کاروگیت
مخزن پلی اتیلن دو رنگ
مخزن آب آشامیدنی پلی اتیلن
طراحی وساخت جدید ترین نوع مخزن
مخزن پلی اتیلن با برند کیش سپتیک
مخزن عمودی پلی اتیلن
تعداد ورودی و خروجی دلخواه
مخزن پلی اتیلن افقی
انعطاف در تولید مخزن پلی اتیلن
مخزن پلی اتیلن دوجداره
پایه مخزن پلی اتیلن
مخزن پلی اتیلن ته قیفی
گارانتی معتبر در خرید مخزن پلی اتیلن
خرید مخزن پلی اتیلن بادوام
تولیدکننده انواع مخازن پلی اتیلن نگهداری اسید
مخزن پلی اتیلن با دوام
مخزن دوجداره پلی اتیلن
تحویل سه روزه مخزن پلی اتیلن آب
مخزن آب پلی اتیلن
مخزن دفنی پلی اتیلن
نحوه بارگیری مخزن پلی اتیلن
مخزن پلی اتیلن فود گرید

10 دیدگاه برای “مخزن پلی اتیلن با قیمت درب شرکت”

 1. درود
  مخازن اسید و سیال های دیگر هم تولید دارید قربان ؟
  گارانتی چند ساله برای مخازن اسید دارید ؟
  در صورت امکان توضیح بدید
  سپاس

  1. با سلام و وقت بخیر
   تولید مخازن اسید عمودی یا ایستاده یکی از چندین و چند تخصص مهندسین تولید این شرکت هست و خوشبختانه شرکت ما افتخار همکاری با شرکت های پیشرو در صنعت فراوانی رو جهت تولید مخزن اسید داره از جمله شرکت محترم ماموت
   گارانتی هم بسته به نوع اسید متغیر هست از ۱۰ سال به بالا
   تشکر

  1. سلام وقت عالی بخیر
   جهت دریافت قیمت بروز ، شماره تماس تون رو ارسال کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرن و یا با شماره ۰۹۱۰۸۳۷۰۰۱۵ تماس بگیرید.
   سپاس

  1. سلام وقت بخیر
   بستگی به نوع سیال و دمای سیالی که قراره داخلش ذخیره کنید و قطر مورد نظر داره. لطفا با شماره ۰۹۱۰۸۳۷۰۰۱۵ تماس گرفته تا قیمت بروز رو دریافت کنید. تشکر

 2. درود
  مخزن پلی اتیلن که شرکت محترم شما تولید میکند با مخازن پلی اتیلن سفید رنگ که در کوچه بازار موجود است چه فرق هایی دارد و عمر کدامیک بالاتر است ؟ بنظر بنده مخازن سفید رنگ به هیچ وجه صنعتی نیستند و بیشتر برای منازل و مغازه های کاربرد دارد. تعداد ۸۰ عدد در ظرفیت های مختلف برای شرکت نیاز دارم
  سپاس

  1. با سلام و درود متقابل
   همونطور که میفرمایید مخزن پلی اتیلن دوجداره کیش سپتیک به هیچ عنوان قابل قیاس با مخازن تک لایه سفید رنگ نیست.
   قطعا عمر این مخازن بیشتر هستش و از جنابعالی دعوت میکنیم بازدیدی از خط تولید و مونتاژ کیش سپتیک داشته باشید تا با پروسه تولید این مخازن دوجداره بیشتر آشنا شده و در خرید خود به یقین برسید.
   ضمنا پیش فاکتور هم خدمت شما ارسال شده.
   موفق باشید

 3. پکیج تصفیه فاضلاب تولید شده با مواد اولیه پلی اتیلن به صورت یکپارچه بوده که وظیفه از بین بردن هر گونه آلودگی از فاضلاب های صنعتی ، خانگی ، بیمارستانی و انواع دیگر فاضلاب را برعهده دارد تا بتوان خروجی پساب را برای آبیاری محیط زیست ، رهاسازی در آب های سطحی و یا رهاسازی در چاه جذبی بدون خطر آلودگی زیست محیطی بکار برد. انجام کلیه فرایندها از قبیل فرایندهای بیولوژیکی ، شیمیایی و فیزیکی داخل پک صورت گرفته و بدون هیچ گونه تولید بویی انجام میشود. نهایتا پساب تولید شده بدون رنگ ، بدون بو و بدون خطر برای انسان و محیط زیست و کاملا زلال خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *