مخزن اسید با سدل پلی اتیلن

مخزن اسید از جنس پلی اتیلن

مخزن اسید پلی اتیلن قابل رقابت با مخزن پ پ

مخزن اسید به مخزنی گفته میشود که قابلیت ذخیره هر نوع اسید با هر دمایی را داشته باشد. این مخازن معمولا از مواد اولیه ضد اسید نظیر پلی اتیلن و یا استیل ساخته میشوند. مواد اولیه بکار رفته در تولید مخزن ضد اسید میبایست خاصیت ضد خورندگی ، زنگ زدگی و مقاومت بسیار بالا در برابر اسیدها را داشته باشد. اینگونه مخازن هم به صورت ایستاده و هم به صورت خوابیده تولید میشوند.

مخزن ضد اسید تولیدی شرکت “کیش سپتیک” (سازنده مخزن نگهداری اسید) قابلیت ذخیره هر نوع اسید با دانسیته مختلف و دمای کاری های متفاوت را داراست. با ما باشید تا در مورد ساخت انواع مخزن ضد اسید بیشتر آشنا شوید. با توجه به خواص ضد خورندگی مواد پلی اتیلن پایپ گرید HDPE و بر خلاف برخی باورهای غلط ، این نوع مواد نیز پایداری و مقاومت شگفت انگیزی در مقابل انواع اسید با دماهای بالا و خورندگی زیاد دارد. به همین علت اینگونه مخزن اسید که از پلی اتیلن سنگین اکستروژن تولید می شود ، برای انواع مختلفی از سیال ها از جمله اسید سولفوریک ۹۸% ، اسید استیک ، اسید کلریدریک و اسید فسفریک و انواع سیال باز مثل سود سوزآور مناسب بوده و بسیار از دیگر متریال ها مثل مخزن اسید استیل و فایبرگلاس به صرفه تر بوده و مقاومت بالاتری دارد.

مخزن پلی اتیلن اکستروژن در مقایسه با مخازن روتاری سفید رنگ بسیار ایمن تر و مقاوم تر میباشد و دلیل آن هم ارتفاع و ضخامت پروفیل بکار رفته در آن میباشد و دوجداره بودن آن هم علت دیگر میباشد. اینکونه مخازن اسید در مقایسه با مخازن استیل ضد زنگ و ضد اسید مقرون به صرفه تر هستند. مخزن اسید کیش سپتیک دارای ۳ سال ضمانت بی قید و شرط و ۱۰ سال خدمات پس از فروش میباشد. به دلیل دوبل بودن کف مخزن اسید و ضد اسید پلی اتیلن کیش سپتیک(تولید مخازن ذخیره اسید با گارانتی) ، که بیشترین تنش را تحمل میکند برای اسید نیتریک که حساسیت بالایی دارد بسیار انتخاب مناسبی می باشد.

نکات اساسی هنگام خرید مخزن ذخیره اسید و مواد شیمیایی

بحث اصلی در مخزن اسید میزان چگالی سیال و دمای آن نیز میباشد. فشار هیدرواستاتیک که رابطه مستقیمی با دانسیته سیال و ارتفاع مخزن دارد توسط تیم مجرب کیش سپتیک محاسبه شده و مخزن اسید شرکت کیش سپتیک به راحتی هر نوع دانسیته ای را تحمل میکند. نمونه های بسیار زیادی از مخزن اسید سولفوریک با دانسیته ۲ ، اسید فسفریک با غلظت بالا با دانسیته ۱.۵ برابر آب در کارنامه کیش سپتیک موجود میباشد. نکته قابل توجه این است که تمامی اتصالات از جنس خود پلی اتیلن میباشد که هیچ گونه خوردندگی ایجاد نکند. یکی دیگر از ویژگی های حائز اهمیت مخزن ضد اسید پلی اتیلن این است که به دلیل نوع روش ساخت این مخازن و پروفیل با ارتفاع زیاد آن ، می توان از داخل پروفیل نیز لوله هایی جهت تغییر دمای سیال استفاده کرد که با آب همیشه در حال سیرکوله می توان این امر را محقق کرد که در دیگر مخازن امکان پذیر نمی باشد.

مخزن ضد اسید کیش سپتیک(تولیدکننده مخازن ضد اسید) در برابر سیال با دمای ۹۰ درجه هم تحمل دارد و در فرایندهای رقیق سازی اسید که همراه با گرما میباشد و دمای محلول داخل مخزن را بالا میبرد بکار برده می شود. پس دیگر ویژگی این مخازن تحمل دمایی بالا میباشد و هیچگونه آسیبی به این مخازن نمی رساند. در اینگونه کاربری ها مخازن را میتوان به صورت کویل دار تولید کرد که آب در حال سیرکوله دمای سیال را پایین آورده و به دمای دلخواه برساند. این روش برای کنترل دمای سیال داخل مخزن بسیار کاربردیست و میتوان از کویل های استنلس استیل و یا پلی اتیلنی استفاده کرد. پس از آن برای خنک سازی آب حاصل از خنک کردن مخزن ضد اسید از کولینگ تاور پلی اتیلن هم استفاده نمود تا دمای آب در حال سیرکوله پایین آمده تا سیستم به مخاطره نیافتد. در زیر تصویر مخزن اسید کویل دار به همراه شفت و پروانه کوتینگ شده با پلی اتیلن داخل استراکچر فلزی را مشاهده میفرمایید. جهت اطلاع از قیمت مخزن اسید تماس بگیرید ۰۹۱۰۸۳۷۰۰۱۵

مخزن اسید با کاور فلزی با شفت و پروانه
مخزن اسید کویل دار با شفت و پروانه

راهنمای خرید مخزن ضد اسید

یکی از دغدغه های واحدهای صنعتی که با اسید سر و کار دارند ، نگهداری مواد خورنده همچون انواع اسید و باز به صورت طولانی مدت می باشد. این امر با استفاده از مخازن کیش سپتیک محقق شده است. معمولا این مخازن در کیش سپتیک به صورت عمودی یا ایستاده و با کف دوبل و تقویت شده طراحی و تولید میشود.

خرید مخزن اسید مناسب برای نگهداری اسید و مواد شیمیایی

در جدول زیر سه نوع متریال برای ساخت مخزن اسید با هم مقایسه شده است. با کمی تامل میتوان دریافت که مخزن اسید پلی اتیلن از همه این موارد و حتی مخزن پ پ هم مستحکم تر بوده و خورندگی کمتری دارد. در زیر سه نوع محصول پلی اتیلن ، فایبرگلاس و استنلس اسید ضد زنگ با هم مقایسه شده است. شما میتوانید آیتم های پایین را انتخاب نموده و یا به سمت مخزن ضد اسید از جنس پلی اتیلن آمده و خیال خود را راحت کنید. در صورت نیاز مخازن اسید در شرکت های دیگر که از کیش سپتیک(سازنده مخزن ۱۰۰۰۰ لیتری اسید سولفوریک) خرید داشته اند به شما معرفی میشود تا از نزدیک با کارکرد آن و نوع اسید آشنا شده و مقایسه کنید.

مخزن اسید عمودی با کف دوبل
مخزن اسید عمودی

محل قرارگیری مخزن پلی اتیلن ضد اسید

مخزن اسید را میتوان داخل و خارج ساختمان قرار داد ولی برای ایمنی بیشتر میبایست خارج از ساختمان و دور از ابزار و وسایل برقی نصب گردد. یکی از از اولین اقدامات مربوط به محل قرارگیری و سطح زیرین مخزن اسید می باشد. اندازه و حجم مخزن اسید نیز از عوامل تاثیرگذار هستند.

مکان جغرافیایی نصب

اگر بسته به شرایط شما مخزن بایستی در محیط خارجی قرار گیرد اولین آیتم هایی که باید در نظر گرفته شود شامل زیر نور مستقیم آفتاب بودن ، در معرض بادهای شدید بودن و یا ایمنی در برابر برخورد با ماشین آلات نظیر لیفتراکت یا خودرو می باشد. کف مکانی که میبایست مخازن در آنجا نصب گردد باید صاف و بدون سنگلاخ و حتی سنگریزه و به صورت کاملا تراز و بدون شیب باشد پس زیرسازی محل نصب از مهمترین عوامل طول عمر این مخازن میباشد. با دانستن قطر و وزن مخزن باید زیرسازی انجام پذیرد.

سدل بتنی یا پایه سیمانی

برای نصب مخزن ضد اسید کیش سپتیک که به صورت افقی تولید می شود ۲ کار می توان انجام داد. یا کارفرما همانند شکل زیر برای مخزن به فاصله های مشخص سدل بتنی کار کند یا این امر را به مهندسین شرکت واگذار کرده تا صدل پلی اتیلن با طراحی منحصر به فرد کیش سپتیک روی مخزن اجرا شود. خوبی این روش این است که سدل به مخزن شما چسبیده و با جابجایی مخزن دیگر نیاز به ساخت صدل بتنی مجدد نیست. جهت نصب مخزن اسید عمودی یا ایستاده دیگر نیاز به صدل بتنی نیست بلکه میبایست پایه سیمانی که ترجیحا آرماتوربندی شده در محل اجرا گردد که توانایی تحمل وزن مخزن پر از اسید را داشته باشد. هر گونه شیب ، زاویه ، سنگریزه و سستی پایه میتواند منجر به خطرات گسترده ای شود. به همین خاطر هم دقبل از اجرا ، حین اجرا و پس از انجام کار صدل گذاری یا ساخت پایه بتنی کارشناسان کیش سپتیک در محل حاضر شده و هر نوع آیتمی رو مورد بررسی و آنالیز قرار داده و پس از تایید نهایی کارشناس مخزن بارگیری شده و در محل جانمایی شده و پس از تست توسط کارفرما و تحویل مخزن ، برگه گارانتی صادر و تحویل میشود. ذر ضمن قیمت مخزن ضد اسید پلی اتیلن با سدل پلی اتیلن و بدون آن نیز متفاوت است. ولی از سدل بتنی به صرفه تر خواهد بود.

مخزن اسید با سدل بتنی

مخزن اسید با سدل بتنی

مخزن اسید با سدل پلی اتیلن

مخزن اسید با سدل پلی اتیلن

سطح زیرین محل نصب

در نظر داشته باشید که طبق تصاویر موجود در این مقاله میبایست سطح زیرین مخزن اگر دارای ارتفاع از سایر مناطق زمین است حتما قطر بزرگ تری نسبت به قطر مخزن شما داشته باشد. این میزان حدودا ۱.۵ متر میباشد و در صورتی که مخزن شما قطر ۳۰۰۰ میلیمتر دارد سعی کنید سطح زیر را حدود ۴.۵ متر در نظر بگیرید. این روش در طول عمر مخزن بسیار موثر است و علت آن هم قرارگیری مخزن در ارتفاع جهت تخلیه آسان تر و فاصله با ماشین آلاتی نظیر لیفتراکت میباشد. در صورت بروز مشکل هم تکنسین های کیش سپتیک به راحتی به اطراف و کف مخزن دسترسی داشته و میتوانند کار نصب و یا تعمیر خود را انجام دهند.

چگالی سیال و فشار داخلی

در صورت ذخیره سیالی غیر از آب توسط مشتریان عزیز ، این موضوع حتما میبایست با بازرگانی کیش سپتیک مطرح شود. مخزن اسید به دلیل حساسیت بالا و گارانتی کیش سپتیک بسیار با ظرافت و دقت بالا طراحی و تولید و اجرا میگردد. همانطور که میدانید بیشترین فشار و استرس متوجه کف مخزن اسید میباشد ( در مخازن عمودی یا ایستاده) که نشانگر حساسیت اینگونه مخازن و احتمال ضعف در ناحیه کف مخزن میباشد. پس حتما قبل از خرید نوع سیال را مشخص کرده و حتما اطمینان حاصل کنید که فروشنده اطمینان لازم را به شما میدهد یا خیر. گاهی اوقات دیده شده که توسط دلالان این حوزه ، مخزن آب به جای مخزن ضد اسید به مشتریان فروخته شده و پس از نصب هم هیچ گونه پاسخی از سمت فروشنده به خریدار داده نشده و موضوع کاملا به خریدار واگذار میشود و با صرف هزینه های گزاف این موارد برطرف میشود. پس قبل از هر چیزی از تولیدکننده بودن فروشنده اطمینان حاصل کنید و پس از بازدید از محل تولید و دریافت پروانه کسب و دیگر مدارک و پس از بررسی نحوه تولید و مونتاژ خرید خود را نهایی کنید. همیشه نتیجه نهایی آنالیز تحلیل تنش مخزن خود را قبل از هرگونه واریزی از فروشنده طلب کنید تا مطمئن شوید هم از نظر عملی و هم از نظر تئوریک مخزن شما جوابگوی نوع کاربری شما خواهد بود. در نهایت برای اطمینان از صحت کارکرد و تحول وزن توسط تحمل کف سیمانی در محل پروژه خود ، وزن نهایی همراه با اسید را از فروشنده بخواهید تا پس از محاسبه دقیق در اختیار شما بگذارد. کف مخازن کیش سپتیک به دلیل طراحی مخزن ضد اسید به صورت خاص ، وزن سیال را به سراسر سطح زیرین خود منتقل میکند تا فشار از روی ۱ نقطه خاص برداشته شود. ترجیحا پایه بتنی زیر مخزن میبایست مسلح باشد و آرماتوربندی شود.

مخزن اسید پلی اتیلن و پلی پروپیلن
مخزن اسید از جنس پلی اتیلن

لوازم جانبی احتمالی مورد نیاز

بسته به نوع کاربری مشتریان عزیز ، هر مخزن اسید میتواند شامل یک سری ابزار آلات و لوازم دگیر باشد. مثلا بعنوان مثال برای مخازن ایستاده گاهی نیاز به نردبان یا لدر احساس میشود . گاهی تابلوهای برق برای راه اندازی موتورهای احتمالی ، شفت و پروانه و غیره. این موارد به صورت جزئ به جزئ در ابتدای سفارش میبایست بیان شود. مثلا گاهی اوقات مشتریان ارجمند نیاز به کاهش دمای سیال دارند که برای اینکار میبایست از قبل داخل مخزن سازه ایی طراحی و نصب گردد ، گاهی نیاز به میکس اسید با مواد دیگر که نیاز به شفت و پروانه و موتور دارد که شفت و پروانه کوتینگ شده با لایه از پلی اتیلن توسط کیش سپتیک طراحی و تولید و عرضه میشود. همه لوازم جانبی هم میتواند توسط مشتریان عزیز و هم توسط خود شرکت تهیه شده و به نحو احسن نصب گردد. خوشبختانه برای مخازن ضد اسید که داخل آن میکسر استفاده میشود برای نگهداری و استفاده از میکسر نیاز به هیچ گونه استراکچری جداگانه ای برای نگهداری و تحمل وزن میکسر نمی باشد. پس در نتیجه هزینه ساخت مخزن برای کرافرمایان عزیز پایین تر خواهد آمد. از آیتم هایی که احتمال اضافه شدن به مخزن را دارد عبارت است از :

 • لدر یا نردبان
 • نرده و محافظ
 • شاسی میکسر
 • کویل و پایه کویل پلی اتیلن جهت خنک سازی سیال
 • شیر های قط کن
 • محافظ رعد و برق
 • لوله کشی های داخلی
 • آب نما
 • نازل ها

پایه برای مخزن اسید

خوشبختانه از دیگر ویژگی های مخزن اسید کیش سپتیک عدم نیاز به پایه برای مخازن ته قیفی یا مخروطی اسید میباشد. همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید هیچگونه پایه و استراکچری برای مخازن اسید ته قیفی ما نیاز نیست که این طرح توسط مهندسین خبره شرکت به مرحله تولید رسیده و باز هم در کاهش هزینه تولید مخزن اسید کمک زیادی خواهد بود تا کالای با کیفیت به دست هم وطنان عزیز برسد. (جهت اطلاع از قیمت مخزن ضد اسید تماس بگیرید)

مخزن اسید مخروطی بدون نیاز به استراکچر و پایه
مخزن اسید مخروطی نیازمند استراکچر و پایه

اقدامات محافظتی مخزن اسید

 1. نصب موانع ، نوارهای زردرنگ و تابلوهای خطر مخصوص مشخص کردن محدوده اسید و باز برای جلوگیری از ورود افراد متفرقه
 2. در صورت نیاز تعبیه یک حوض بتنی برای به دام انداختن اسید در مواقعی که اسید نشت دارد
 3. خرید تشت اسید و قرار دادن زیر مخزن ها و جلوگیری از خروج اسید به بیرون از محل

با تعبیه وارد بالا دیگر نگران نشت اسید و آسیب به مجموعه خود نباشید. باید بدانیم که اسیدها بسیار خطرناک بوده و ممکن اسید جان اسنان را به مخاطره بیاندازند. پس با صرف کمی هزینه بیشتر بهتر است باعث جلوگیری از تلفات شویم. البته لازم به ذکر است که بدون موارد بالا هم شرکت برگه گارانتی ۳ ساله محصولات ضد اسید خود را در اختیار مشتری خواهد گذاشت.

ویژگی های محل نصب مخزن اسید

برای هر ۱ عدد مخزن ضد اسید سولفوریک ، کلریدریک میبایست کانال کشی برای نشتی احتمالی اسید در نظر گرفته به گونه ای که با سرازیر شدن اسید به ادوات و تجهیزات و پی ساختمان آسیب وارد نشود و اسید از داخل کانال تعبیه شده به داخل مخزن دیگر و یا محیط خارج از سیستم که برای اسید محافظت شده و امن وارد شود. شیب کف زیر هر مخزن میبایست کاملا تراز باشد. پی ساختمان های اطراف نیز باید در برابر اسید مقاومت داشته باشد. فضای کافی برای جابجایی و تعویض هر مخزن : اگر مخازن در مکانی سرپوشیده است سقف و درهای ورودی میبایست قابلیت جابجایی مخزن را داشته باشد.

در صورت دیوارکشی میبایست فضای مورد نیاز برای تعویض احتمالی مخزن اسید را در نظر گرفت تا در صورت بروز مشکل و نیاز به جابجایی و تعویض مخزن این قابلیت وجود داشته باشد.در محیط های بسته سیستم تهویه مناسب در نظر گرفته شود تا مثلا در صورت نشتی اسید کلریدریک و انتشار گاز کلر ، گاز تولیدی در داخل فضای بسته محبوس نشود چون برای سلامتی کارکنان بسیار خطرناک و کشنده است. به همین دلیل باید به صورت دائمی هوای محل نصب مخزن ضد اسید تهویه شود.

نوع اتصالات و لوله کشی های منتهی به مخزن اسید

 • جهت لوله کشی حتما باید از لوله پلی اتیلن مخصوص اسید استفاده شود. در صورت نیاز به لوله کشی با واحد بازرگانی هماهنگ کرده تا موارد مربوط به لوله کشی و اتصالات را هم در نظر بگیرند.
 • جوشکاری فیتینگ به مخزن که به دلیل نوع مواد پلی اتیلن و نوع مخزن به راحتی امکان پذیر است.

مخزن ذخیره اسید سولفوریک روتاری سفید رنگ

نگهداری و ذخیره اسید در مخازن سفید رنگ روتاری در طولانی مدت دچار مشکل شده و علت آن هم عدم انطباق خوب مثلا اسید نیتریک با غلظت بالا با اینگونه مخازن میباشد و در طول زمان باعث ترد و شکننده شدن مخزن می شود و احتمال شکسته شدن و نشتی اسید بسیار بالا میرود. ولی مخازن اسید کیش سپتیک (تولید کننده منبع ذخیره اسید عمودی و افقی) با ۱۰ سال گارانتی نیاز شما را از خرید دیگر انواع این مخازن برطرف میکند. شما میتوانید با مراجعه به محل تولید شرکت واقع در بوئین زهرا ، شهرک صنعتی لیا قدیم ضمن دریافت مشاوره و مشاهده تحلیل تنش های این مخازن ، با معرفی مشتریان قدیمی ما از شرکت خریداران قبلی بازدید بعمل آورده و خیال خود را از خرید اینگونه مخازن راحت کنید.

مخزن اسید مخروطی یا ته قیفی
مخزن ضد اسید از جنس پلی اتیلن

بهترین مخزن اسید

خواص چند نوع ازاسید های مهمی که در صنایع مورد استفاده قرار میگیرند را توضیح دادیم.موردی که در اینجا مهم است بحث خطرناک بودن این اسید ها در غلظت بالا و نگهداری آن ها ست.اسید را در چه ظرفی نگهداری کنیم تا از نظر استاندارد مناسب و خطرات نگهداری از آن را برطرف کند.پلی اتیلن جزو مواد ضد اسید می باشد به علت ساختاری با زنجیره های بلند دارای مقاومت بالایی هستند پلی اتیلن در برابر مواد شیمیایی، اسیدها و مواد قلیایی مقاوم هستند و با آن ها وارد واکنش نمی شوند.هیچگونه عامل واکنشگری در پلی اتیلن وجود ندارد از این رو گزینه مناسبی برای ساخت آنها می باشد.مخزن پلی اتیلن تک جداره ، مخزن پلی اتیلن دولایه و مخزن پلی اتیلن سه لایه یا اصطلاحا روتالی برای نگهداری اسید مناسب نیستند.

مخازن پلی اتیلن دوجداره دارای دودیواره ساختمند و پوشش سطحی دارای دوده برای مقابله از ورود نورخورشید بهترین گزینه است.شرکت کیش سپتیک به صورت عمودی و افقی و در حجم ها و ابعاد مختلف این مخازن را طراحی و تولید میکند.جدا از نوع آن ها مخازن باید بالاتر از سطح زمین باشد، زیرا تزریق و تخلیه اسید در این حالت راحت‌تر و امن‌ترصورت بگیرد. اندازه آن ها باید دو برابر حجم آن باشد که میخواهد درون آن نگهداری شود در واقع ظرف باید از مقدار ماده بیشتر باشد.این مخازن ، مقاومت بالایی هم از نظر مکانیکی و هم از نظر شیمیایی دارند و سالها بدون خوردگی و فرسودگی کار میکنند.مخزن پلی اتیلن ایستاده دوجداره پلی اتیلنی از محصولات تخصصی این گروه صنعتی می باشد که متناسب با شرایط اسید شما طراحی و تولید می شود.

ویژگی های مخزن اسید

مخزن دوجداره پلی اتیلن یا مخزن پلی اتیلن اسید مقاومت بالایی در برابر انواع سیالات و مواد شیمیایی با هر مقدار PH دارد.خاصیت ضدخوردگی به علت ساختار مواد اولیه خود،این محصول را از سایر محصولات مشابه متمایز کند. مخازن دو لایه در معرض نور خورشید و اشعه ماوراء بنفش و عدم واکنش پذیری احتمالی مقاوم هستند.همچنین بر حسب جایگاه قرارگیری آنها و مساحت و یا ارتفاع موجود در انواع افقی و عمودی تولید می‌شود.مخزن دولایه پلی اتیلنی از نظر ساختاری و طریقه ساخت با مخزن پلی اتیلن دوجداره متنفاوت است که غالبااین دونوع مخزن را اشتباه می گیرند.

مخزن اسید عمودی

مخزن های دوجداره پلی اتیلن مخصوص اسید معمولا به صورت عمودی تولید میشوند ولی حالت افقی هم به سفارش مشتری تولید میشود. این مخزن ضد اسید دارای عدسی کف دوبل هستند زیرا فشار سیال داخل مخزن به کف آن بیشتر است و به آنها مخزن با کف دوبل می گویند. در عدسی بالای این مخازن دریچه بازدید همراه با درب دریچه تعبیه میشود و همچنین ورودی و خروچی مطابق با نقشه کارفرما جایگذاری میشود. تمام اتصالات توسط جوش پلی اتیلن آب بندی شده و چندین بار توسط واحد کنترل کیفیت این شرکت کنترل میشود. مخازن دوجداره پلی اتیلن دارای دیواره ساختمند و مقاوم به صورت عمودی امکان مدرج شدن برای نشان دادن مقدار سیال داخل مخزن را دارند. جهت اطلاع از قیمت مخزن ضد اسید سولفوریک، کلریدریک، نیتریک ، نحوه و شرایط سفارش و قیمت تانکر اسید با کارشناسان بازرگانی ما تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان ۰۹۱۰۸۳۷۰۰۱۵

قیمت مخزن اسید

قیمت مخزن ضد اسید پلی اتیلن به عواملی از قبیل تناژ اسید یا حجم مورد نظر ، ایستاده یا خوابیده بودن مخزن اسید ، دفنی یا غیردفنی بودن مخزن ضد اسیذ ، دانسیته اسید مدنظر ، دمای کاری اسید ، تعداد نازل و دریچه های بازدید احتمالی و پارامترهای گوناگون دیگر دارد که میبایست پس از مدل شدن توسط کارشناسان کیش سپتیک اطلاع رسانی شود. مشتریان محترم میتوانند با شماره گیری شماره ۰۹۱۰۸۳۷۰۰۱۵ از قیمت مخزن ضد اسید مورد نظر خود آگاه شوند.

قیمت مخزن اسید ۱۰ متر مکعب خوابیده (۱۰۰۰۰ لیتری ) یا ۱۰ تنی  :

شروع قیمت از ۷۶ میلیون تومان میباشد. تولید شده از لوله اسپیرال کاروگیت با قطر داخلی ۲۰۰۰ میلیمتر و طول ۳.۲ متر این حجم از مخزن ضد اسید نیاز به سدل پلی اتیلن دارد.

قیمت مخزن اسید ۲۰ متر مکعب ایستاده  (۲۰۰۰۰ لیتری ) یا ۲۰ تن :

شروع قیمت از ۱۴۰ میلیون تومان میباشد. تولید شده از لوله اسپیرال کاروگیت با قطر داخلی ۲۴۰۰ میلیمتر و ارتفاع ۴.۴۲ متر این حجم از مخزن ضد اسید نیاز به کف دوبل ، ستون داخلی و پلیت داخلی دارد.

new-۲۰۲۰۰۶۲۳_۱۲۱۸۲۱
new-۲۰۲۰۰۶۲۲_۱۳۲۷۰۱
new-۲۰۲۰۰۶۲۳_۱۳۳۲۳۹
new-IMG-20200708-WA0006
new-۲۰۲۰۰۶۲۲_۱۳۲۷۰۹
مخزن عمودی ضد اسید
new-۲۰۲۰۰۶۲۳_۱۳۳۲۲۳
new-۲۰۲۰۰۶۲۳_۱۲۰۰۴۳
new-۲۰۲۰۰۶۲۳_۱۳۳۲۳۰
new-۲۰۲۰۰۶۲۲_۱۳۲۶۴۸
برج خنک کننده
new-۲۰۲۰۰۶۲۱_۱۵۵۷۵۶
new-۲۰۲۰۰۶۲۳_۱۲۱۸۱۵
new-۲۰۲۰۰۶۲۳_۱۳۳۲۱۱
کارخانه تولید مخازن پلی اتیلن
new-IMG-20200708-WA0007
new-۲۰۲۰۰۶۲۱_۱۵۵۷۴۹
مخزن عمودی ضد اسید

2 دیدگاه برای “مخزن اسید از جنس پلی اتیلن”

 1. سلام وقت شما بخیر
  قیمت مخازن تون بیشتر از مخازن استیل هستند یا کمتر ؟
  و اینکه عمر کدوم یک بیستر هست و اینکه گارانتی دارید ؟
  ممنون میشم اگر پاسخ بدید

  1. با سلام خدمت جنابعالی
   ممنون بابت حسن توجه شما
   با توجه به اینکه پلی اتیلن (PE) و پلی پروپیلن یا اصطلاحا (PP) کمترین میزان واکنش با انواع اسید را داراست و این مواد میزان خورندگی اندکی دارند گارانتی ۱۰ ساله برای مخازن اسید در نظر گرفته شده و صادر خواهد شد.
   علاوه بر این در صورت بروز هرگونه ایراد احتمالی تیم پشتیبانی کیش سپتیک در کمترین زمان ممکن در محل حاضر شده و به صورت رایگان مخازن را تعمیر و عیوب را برطرف می‌کند.
   در رابطه با قیمت هم باید عرض کنم که قیمت محصولات تولیدی ما از مخازن استیل پایین تر می‌باشد.
   با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *