مخزن دوجداره پلی اتیلن

خرید مخزن پلی اتیلن با قیمت استثنایی از درب شرکت

خرید مخزن پلی اتیلن بدون واسطه و با گارانتی معتبر

خرید مخزن پلی اتیلن قطعا با یک سرچ ساده در گوگل به راحتی انجام میشود ، ولی ما قصد داریم در این مقاله مهمترین پارامترهای خرید رو اطلاع رسانی کنیم و اینکه شما را با مخزن دوجداره پلی اتیلن آشنا کنیم که برای اولین بار در کشور در حال تولید است و از نظر کیفیت حرف اول را میزند و به شدت مستحکم تر از مخازن تک لایه ، دولایه ، سه لایه (سفید رنگ) پلی اتیلن ، (GRP) جی آر پی و (FRP)اف آر پی هستند

مخزن پلی اتیلن چیست ؟

بطور کلی هر مخزنی که در پروسه تولید ، مواد اولیه پایه پلی اتیلن را درون خود داشته باشد مخزن پلی اتیلن نامیده میشود. مخازن ذخیره پلی اتیلن از پلی اتیلن خطی با تراکم بالا (HDPE) ساخته می شوند. در این مخازن یکپارچگی و دوام ساختاری در برابر ضربه ، سوراخ شدن یا پارگی افزایش پیدا کرده است. همچنین در برابر زنگ زدگی و خوردگی مقاوم هستند. شما میتوانید با خرید مخزن پلی اتیلن شرکت کیش سپتیک خدمات پس از فروش بینظیری را تجربه کنید. از مخزن پلی اتیلن میتوان برای ذخیره سازی هر نوع سیالی از قبیل آب آشامیدنی ، فاضلاب ، پساب ، انواع اسید با دانیسیته های مختلف ، انواع سوخت از قبیل بنزین و گازوئیل و هر نوع سیال دیگر استفاده کرد. در دو نوع دفنی و غیر دفنی با سدل پلی اتیلن و بصورت ایستاده یا عمودی و خوابیده یا افقی استفاده میشوند.

انواع مخزن پلی اتیلن

در بازار انواع مخزن پلی اتیلن وجود دارد که عبارتند از :

مخازن تک جداره

 1. مخزن تک لایه
 2. مخزن دو لایه
 3. مخزن سه لایه

که این مخازن به صورت عمودی ، افقی ، مکعبی ، استوانه ای ، کتابی و غیره تولید میشوند.

مخزن تکجداره پلی اتیلن
مخزن تک جداره

مخازن دوجداره

 1. مخزن دوجداره گاروگیت
 2. مخزن دوجداره اسپیرال کاروگیت

که این مخازن عمر فوق العاده ای نسبت به مخازن تک لایه دارند و سیستم تولید کاملا متفاوتی از مخازن بالا دارند.بدین صورت که مخازن تک لایه به صورت روتاری (قالب گیری چرخشی که برای تولید محصولات پلاستیکی تو خالی) تولید شده که به شدت نسبت به مخازن دوجداره سست تر و ضعیف تر هستند.تولید مخزن به روش اسپیرال کاروگیت به روش اکستروژن انجام و در ابتدا لوله تولید شده و سپس به مخزن تبدیل میشود.

مخزن آب آشامیدنی
مخزن آب پلی اتیلن

آیا مخازن پلی اتیلن بی خطر هستند ؟

مخازن آب پلی اتیلن برای ذخیره سازی ، حمل و نقل و استفاده از آب استفاده میشوند.مخازن آب پلی اتیلن کیش سپتیک قابلیت ذخیره آب آشامیدنی دارند و با مستربچ مورد تأیید FDA ساخته میشوند و آنها را از نظر غذایی مناسب و برای آب آشامیدنی ایمن میکند.

خواهشمندست جهت بازدید از محل تولید مخازن و خرید مخزن پلی اتیلن با شماره ۰۹۱۰۸۳۷۰۰۱۵ تماس بگیرید

میزان خورندگی اسید سولفوریک در برابر پلی اتیلن

اسید سولفوریک یک چالش جدی در ذخیره سازی دارد زیرا این ماده شیمیایی بخصوص در غلظت های بالا بسیار سنگین است.دانسیته آن با غلظت ۹۳-۹۸٪ تقریباً دو برابر وزن آب است. این ماده همچنین یک ماده شیمیایی تهاجمی است که باعث اکسید پلاستیک و خوردگی فلزات می شود.با خرید مخزن پلی اتیلن شرکت کیش سپتیک،اسید سولفوریک ۹۸% را می توانید به راحتی ذخیره کنید.

چه نوع مخزنی برای ذخیره اسید سولفوریک قابل قبول است ؟

مخازن HDPE می توانند طیف وسیعی از غلظت اسید سولفوریک را به راحتی ذخیره کنند.البته ناگفته نماند که مخازن استیل کربن هم چنین قابلتی دارند اما برای مقادیر H₂SO₄ کمتر از ۱۰،۰۰۰ گالن معمول است.

خرید مخزن پلی اتیلن جهت نگهداری اسید سولفوریک
مخزن آب پلی اتیلن با سدل

مخزن پلی اتیلن عمودی و افقی جهت نگهداری اسید سولفوریک

طریقه صحیح تمیز کردن مخزن اسید سولفوریک

برای تمیز کردن لجن مخزن اسید سولفوریک میبایست توسط ابزار لجن کف را بهم زده و از طریق پمپ لجن کش بازیابی به بیرون پمپ کرد

تخلیه اسید سولفوریک در فاضلاب

اگر قبل از خروجی فاضلاب شهری مخزن سپتیک تانک قرار دادشته باشد تخلیه آن مورد خاصی ندارد.اسید سولفوریک در مسیر عبور از لوله های شما رقیق و پس از سپتیک تانک رقیق تر می شود.

مخازن پلی اتیلن چه مدت دوام می آورند ؟

متوسط ​​طول عمر یک مخزن دوجداره پلی اتیلن ۱۵-۲۰ سال یا حتی بیشتر است که به عوامل مختلف بستگی دارد.نوع سیال ذخیره شده از نظر اسیدی ، خنثی یا بازی بودن اولین و بارزترین عامل تعیین کننده عمر مخازن میباشند

ذخیره گاز در مخزن پلی اتیلن

مواد شیمیایی فرار با نقطه اشتعال کم ، ۱۴۰ درجه فارنهایت (نقطه اشتعال) یا کمتر نباید در مخازن پلی اتیلن نگهداری شوند.ذخیره این نوع مواد شیمیایی مانند بنزین یا زایلن در مخزن پلی اتیلن خطرناک است.(از زایلن به عنوان حلال در صنایع مختلف استفاده می شود)

نگهداری آب آشامیدنی در مخزن پلی اتیلن دوجداره

برخی از ویژگی های منحصر به فرد پلی اتیلن مصرفی در محصولات ما شامل موارد زیر است :

تاییدیه FDA :

این نوع مواد اولیه مطابق با قوانین USDA و FDA آمریکا می باشد.این امر باعث می شود تا بتواند در ذخیره سازی و فرآوری مواد غذایی اجرا شود. اکثر این مخازن دارای رزینهای مورد تأیید FDA برای ذخیره آب آشامیدنی هستند.(اداره مواد غذایی و دارویی ایالات متحدهٔ آمریکا (Food and Drug Administration) یکی از نهادهای وابسته به وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده می‌باشد) مخازن پلاستیکی از جنس پلی اتیلن فاقد BPA (ماده بیسفنول آ) و با مواد Food Grade ساخته شده اند بنابراین ۱۰۰٪ برای ذخیره آب آشامیدنی ایمن هستند.شما میتوانید با خرید مخزن پلی اتیلن از شرکت کیش سپتیک از قیمت درب کارخانه و گارانتی چندین ساله بهره مند شوید

مخزن نگهداری آب آشامیدنی

چرا از پلی اتیلن برای مخازن آب استفاده می شود ؟

مخزن پلی اتیلن در مقایسه با مخازن فولادی سنتی چه مزیتی دارد؟ مخازن پلی اتیلن دارای چندین مزیت نسبت به مخازن فولادی سنتی هستند.

 • ساختار یکپارچه آنها
 • مقاومت در برابر ضربه
 • مقاومت برتر در برابر زنگ زدگی
 • مقاومت برتر در برابر خوردگی
 • مقاومت برتر در برابر مواد افزودنی سوخت

فایل PDF دستورالعمل نصب مخزن پلی اتیلن

بهترین نوع مخزن برای ذخیره آب

در حالی که گزینه های زیادی در دسترس است ، بهترین ماده برای مخازن آب پلاستیک است.این مخازن که از پلی اتیلن ساخته شده اند ، خورنده نیستند و برای طولانی مدت طراحی شده اند.بهترین و مهمترین ویژگی این است که این مخازن برخلاف فلز و بتن دچار زنگ زدگی یا خوردگی نمیشوند

مقایسه مخزن آب پلی اتیلن با فولاد ضد زنگ

هر دو دارای عمر مفید زیادی هستند.در برابر ضربه ، آتش و خوردگی مقاوم هستند.مخازن پلی اتیلن در مقایسه با مخازن استیل ضد زنگ نیاز به نگهداری زیادی ندارند. مخازن استنلس استیل نسبت به پلی اتیلن بیشتر مستعد نشت و سوراخ شدن هستند.در نهایت به دلیل دوجداره بودن و روش تولید خاص این مخازن که بصورت اسپیرال کاروگیت میباشد و قیمت مناسب پلی اتیلن برتری دارد.

روش تشخیص مخزن پلی اتیلن از دیگر مخازن

یکی از ساده ترین راه ها برای تشخیص جنس مخزن ، انجام تست OIT یا زمان القای اکسایش است.بطوریکه نمونه در یک کوره بر روی یک ترازو قرار گرفته و دمای کوره به دمای ۲۱۰ درجه تحت گاز نیتروژن میرسد از زمانیکه DSC نمونه که با ترازو اندازه گیری میشود ثابت میشود گاز نیتروژن قطع و گاز اکسیژن وارد سیستم میشود.

از لحظه ای که گاز اکسیژن وارد دستگاه شده تا زمانیکه DSC نمونه تغییر کند به این مدت زمان ، مدت زمان القای اکسایش گفته میشود. طبق استاندارد حداقل زمان اکسایش برای پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) باید ۲۰ دقیقه باشد. رنگ شعله ، بو و خصوصیات سوختن میتواند نشانه ای از نوع پلاستیک باشد.پلی اتیلن (PE)  می چکد , بوی موم شمع می دهد.

قوی ترین اسید موجود در جهان چیست ؟

اسید فلورانتیمونیک ،  اسید فلورانتیمونیک قوی ترین ابر اسید موجود در جهان است.این اسید ۲۰ برابر اسید سولفوریک ۱۰۰٪ اسیدی تر است و می تواند شیشه را به علاوه تعداد زیادی مواد دیگر حل کند.

چه نوع پوشش در تانکر اسید استفاده می شود ؟

پلی اتیلن ، قسمت داخلی مخزن از روکش پلی اتیلن (PE) ساخته میشود.پروفیل ، جوش داخل و مابین پروفیل تماما از مواد نو پلی اتیلن سنگین اکستروژن با گرید PE100 تولید می شوند. مخزن اسید نیتریک ، اسید استیک کاملاً از پلی اتیلن و بدون مواد دیگر تولید و مونتاژ میشودشرکت کیش سپتیک پیشرو در لاینینگ پلی اتیلن مخازن فلزی نگهداری اسید فرسوده میباشد

خرید مخزن پلی اتیلن با کاور فلزی
خرید مخزن پلی اتیلن نگهداری اسید با کاور فلزی
خرید مخزن پلی اتیلن با کاور آهنی

حمل اسیدهای خورنده با مخازن پلی اتیلن

شرکت کیش سپتیک که افتخار همکاری با “دنیای ماموت” را داشته توانسته اند به کمک یکدیگر مخازن حمل اسید با هسته پلی اتیلن تولید کننداین مخازن دارای استانداردهای لازم بوده و مخصوص حمل انواع اسید می باشد. مخازن با رعایت استاندارد و اصول مورد تایید شرکت ماموت تولید شده و برای کاور شدن (روکش فلزی) به شرکت محترم ماموت ارسال میشونددر آنجا پس از پاس کردن تست های مربوطه وارد مرحله کاور و در نهایت روی خودرو مونتاژ خواهد شد.

کاربرد پلی اتیلن در ذخیره اسید باتری

اسید موجود در باتری اتومبیل اسید سرب تا حدی اسید سولفوریک رقیق است.بسیاری از پلاستیک ها را حل نمی کند ، به عنوان مثال پلی اتیلن کاملا در برابر این اسید مقاوم می باشد.صبا باتری و اشجع باتری یکی از مشتریان شرکت کیش سپتیک میباشند.

مخزن دوجداره پلی اتیلن
خرید مخزن پلی اتیلن
مخزن دوجداره دفنی
مخزن پلی اتیلن با کیفیت
مخزن پلی پروپیلن
خرید مخزن
مخزن پلی اتیلن دوست دار طبیعت
مخازن پلی اتیلن و پلی پروپیلن
مخزن با قطر 3 متر و طول 15 متر فقط در ایران توسط هلدینگ صنایع لوله های آبرسانی تولید میشود
خرید راحت مخازن پلی اتیلن
خرید مخزن
جدیدترین نوع مخزن پلی اتیلن
خرید مخزن با کیفیت
مخزن غیر قابل زنگ زدگی
با خرید مخزن پلی اتیلن سرمایه آب را حفظ کنید
مخازن پلی اتیلن را بدون واسطه بخرید
مخازن پلی اتیلن دوجداره با کیفیت باورنکردنی
طراحی و نولید مخازن پلی اتیلن
مخزن پلی اتیلن با طول نامحدود
بارگیری مخازن پلی اتیلن با گرید PE100 به راحتی با لیفتراکت انجانم میشود
مخزن پلی اتیلن دو رنگ
کیفیت برتر محصولات
مخزن پلی اتیلن دفنی و غیر دفنی
مخزن پلی اتیلن با دریچه منهول های انتخابی

6 دیدگاه برای “خرید مخزن پلی اتیلن با قیمت استثنایی از درب شرکت”

 1. سلام سال نو مبارک
  مخازن تون بنظر با کیفیت میان
  نمایندگی فروش قبول میکنید تو شهر دیگه ؟
  ممنون میشم اطلاع رسانی کنید
  ۰۹۱۲۶۸۱۱۵۹۱
  این شماره بندست
  تسکر

  1. با سلام و تبریک متقابل سال نو
   فروش محصولات فقط از دفتر فروش اصلی مستقر در شرکت انجام میشه و تا به حال نمایندگی به هیچ شخصی اعطا نشده ، شاید در آینده شاهد این اتفاق باشیم.
   باتشکر

 2. با سلام
  مخازن شما در برابر اسید مقاومه ؟
  چه نوع اسیدهایی با جه دانسیته و چه دمایی ؟
  ممنون میشم توضیح بدید
  تشکر

  1. سلام و وقت بخیر
   بله دربرابر انواع سیالات با هر دانسیته ای مقاومت داره ، از نظر دمایی هم مخازن پلی اتیلن ضد اسید کیش سپتیک تا ۱۰۰ درجه سانتی گراد مقاومت دمایی دارند .
   مخزن ضد اسید پلی اتیلن که با پلی پروپیلن (پ پ) برابری میکنه در ۲ نوع عمودی و افقی تولید میشه . البته پیشنهاد ما برای اسید با دانسیته و دمای بالا استفاده از مخزن های عمودی با کف دوبل هست.
   در خدمتیم

 3. درود
  ما برای پروژه داخل خاک عراق ۶ عدد سپتیک تنک نیاز داریم به ابعاد ۲.۵ متر عرض و ۷ متر طول
  لطفا هم فاکتور رو برای بنده ایمیل کنید هم کرایه تا پایانه مرزی مهران.
  موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *