شرکت “کیش سپتیک” فعالیت خود را تحت حمایت هلدینگ صنایع لوله های آب رسانی با مدیریت مهندس اسداله گلگلی در دهه هشتاد شمسی آغاز نمود و با تولید لوله های تک جداره ، دوجداره و اسپیرال کاروگیت پا به عرصه صنعت پلیمری کشور گذاشت .

در ابتدای دهه ۹۰ با طرح گسترش محصولات خود اقدام به تولید اتصالات و مخازن دو جداره پلیمری جهت نگهداری و ذخیره انواع اسید ها و مشتقات نفتی، سپتیک تانک ها، منهول ها، چربی گیر ، پکیج تصفیه خانه فاضلاب بصورت افقی و عمودی (دفنی و غیر دفنی) مطابق با معیارهای ملی و بین المللی نموده است.
شرکت کیش سپتیک هر روز یک گام به سوی حیاتی پاک بر می دارد و به شعار هایش در این زمینه جامه عمل می پوشاند زیرا امید دارد با اتکا به تجربه و تخصص خود بتواند گامی در جهت حفظ آب و محیط زیست برای آیندگان بردارد .

 

« ما برای تحقق هر آنچه در ذهن شماست تلاش می کنیم »

 

about8

شرکت “کیش سپتیک” به عنوان یکی از تولید کنندگان در اجرای پروژه های بزرگ لوله های آبرسانی اقدام به تولید لوله هایی از جنس پلی اتیلن – پلی پروپیلن – لوله های دوجداره اسپیرال کاروگیت ، سپتیک تانک ، منهول ، پک تصفیه فاضلاب و چربی گیر می نماید و استانداردهای مختلف سیستم مدیریت از قبیل استاندارد مدیریتی عمومی ISO 2008 ، سیستم مدیریت کیفیت ISI 9001 ، سیستم مدیریت محیط زیست ISO 14001 ، سیستم مدیریت ریسک ISO 2015 ، سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای ISO 45001 , OHSAS 18001, ، سیستم مدیریت انرژیISO 50001 وگواهینامه سیستم مدیریت یکپارچهIMS(Integrated Management System) را براساس الزامات استانداردهای مرجع INSO9116 و مقررات موسسات اعتباردهنده بین المللی مستقر نموده است تا بررسی یکپارچه این سیستم ها در حین ممیزی ایجاد و ارائه گردد.

استاندارد ۱۴۴۲۷ لوله پلی اتیلن

استاندارد های مرجع پلی اتیلن

گواهینامه مدیریت کیفیت ISO 9001

گواهینامه مدیریت کیفیت زیست مدیریتی ISO 14001

بهداشت ایمنی و محیط زیست HSE

گواهینامه سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی OHSAS 18001

آزمایشگاه های مجهز دارای گواهینامه ۱۷۰۲۵

استاندارد ۹۱۱۶ لوله های پلی اتیلن دوجداره کاروگیت

استاندارد جوش لب به لب لوله و اتصالات پلی اتیلن

آزمایشگاه های کنترل کیفیت

گواهینامه IMS ( سیستم مدیریت یکپارچه )

استاندارد ها :

کیفیت محوری یکی از ارکان مهم محصولات تولیدی این مجموعه میباشد که به طور کامل توسط واحد QC و آزمایشگاه کارخانه پایش می گردد.
بخش R&D کیش سپتک با در نظر گرفتن نیازهای اعلام شده از سوی مدیریت با ارائه راهکارها و ترکیبات نوین جهت بهبود کنترل کیفی تولیدات جدید فعالیت می نمایند .
این شرکت با تمرکز بر رضایت مشتری دست به نیاز های بازار زده و با برنامه ای مدون و اصولی تا به امروز موفق به تولید محصولات حرفه ای همچون لوله دوجداره اسپیرال تا قطر ۳۰۰۰ و طول ۱۵ متر بصورت یکپارچه و کاروگیت پلی اتیلن نموده است.

اهداف :

ساخت لوله های دوجداره فاضلابی پلی اتیلنی
ساخت مخازن ذخیره آب پلی اتیلنی
ساخت سپتیک تانک های پلی اتیلنی
ساخت منهول های پلی اتینی
ساخت مخازن ذخیره مواد شیمیایی بصورت افقی و عمودی
ساخت چربی گیرهای پلی اتیلنی
ساخت پکیجهای تصفیه آب پلی اتیلنی

و . . .

خدمات شرکت