پایه مخزن پلی اتیلن

پایه مخزن پلی اتیلن (ساپورت)

پایه مخزن پلی اتیلن تنها کمک به ثابت ماندن مخازن در جایگاهی که قرار میگیرند میکند.برای مخازن افقی که چه به صورت دفنی و چه غیر دفنی ساخته می شوند،پایه درنظر گرفته میشود. در واقع فقط برای حفظ تعادل و جلوگیری از غلط زدن مخزن استفاده میشود و هیچ ارتفاعی به مخزن اضافه نمیکند.

پایه این مخازن هیچگونه باری را تحمل نمیکنند.برای جلوگیری از چرخش مخزن و حفظ تعادل استاتیکی از ساپورت ها استفاده می شوند.بر اساس طول مخزن به ازای هر ۵ متر از طول مخزن ، ۴ پایه یا ساپورت در دو طرف مخزن استفاده می شود.

بهتر است بخش روش نصب مخازن و سپتیک تانک پلی اتیلن را مطالعه کنید تا اطلاعات بیشتری در زمینه نحوه نصب آن ها به دست آورید.پایه مخازن پلی اتیلن در مخازن عمودی استفاده نمی‌شود.مخازن افقی چه به صورت دفنی چه غیر دفنی براساس طراحی مخزن میتواند با پایه یا بدون پایه ساخته شود.

در مخازن و سپتیک تانک های پلی اتیلن پایه مخازن از جنس پلی اتیلن ساخته میشود.پایه های مخازن پلی اتیلن با جوشهایی یک پارچه و از جنس پلی اتیلن به بدنه مخزن جوش داده میشود.

پایه مخزن آب
جنس مخازن و سپتیک تانک ها :

همان طور که در بخش انواع سپتیک تانک در رابطه با نوع و جنس سپتیک تانک هایی که امروزه تولید میشود صحبت کردیم.در رابطه با معایب آنها نیز مطالبی ارائه شده است.امروزه مخازن و سپتیک تانک های از جنس پلی اتیلن بهترین گزینه در نظر گرفته می شوند .

زیرا مقاومت بالایی در برابر خوردگی و سایش و اشعه فرابنفش خورشید دارد.در دراز مدت دچار ترک و نشتی نمی‌شد و نیازی به فرایند ساختمان سازی در نصب آن نیست.به صورت دفنی و غیر دفنی تولید میشوند و روند تولید و نصب و حمل و نقل آسانی دارند.

دارای جوش های یکپارچه و عدسی های مقاوم و دریچه بازدیدجهت تخلیه و بازدید همچنین پایه (ساپورت) مخازن پلی اتیلن از جنس مخازن می باشند .استفاده از سپتیک تانک و مخازن پلی اتیلن مقرون به صرفه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *