نردبان منهول

نردبان منهول می تواند از جنس خود منهول یا فلزی باشد.در سیستم فاضلاب برای آنکه چندین خط لوله فاضلاب را به یکدیگر متصل کنند و به یک مسیر هدایت نمایند و همچنین برای دسترسی و لایروبی خطوط فاضلاب از منهول استفاده می‌ شود.در سیستم‌ های مخابراتی برای دسترسی به مسیر های کابل‌ ها در زیر زمین هم از منهول ها استفاده می‌ شود.منهول های شرکت کیش سپتیک از لوله های دوجداره پلی اتیلن تولید می‌ شود.این منهول ها در طول ها و قطر های مختلفی طراحی و تولید می شود.

نردبان های شرکت کیش سپتیک از جنس پلی اتیلن است و با جوشی از جنس خودش به منهول یا مخازن متصل میشود.منهول در واقع برای دسترسی آسان اپراتور به داخل کانال است.برای سهولت در رفت و آمد مامورین به داخل شبکه فاضلاب ، نردبانی (ladder) روی آنها تعبیه شده است و از این نردبان ها در مخازن عمودی و بخصوص ایستگاه های پمپاژ هم استفاده میشود. در واقع لوله های کاروگیت با مقاومت بسیار بالا ، با قطر ۳۱۵ برای استفاده بعنوان لدر تولید شده و پس از سوراخکاری در بدنه لوله مورد استقاده قرار میگیرند.

لدر یا نردبان منهول

معمولا در مخازن عمودی برای دسترسی آسان اشخاص به دریچه منهول لدر قرار داده می‌ شود .می بایست روی بدنه خارجی و داخلی مخازن نردبان هایی از جنس لوله های پلی اتیلن تعبیه نمود.جهت ورود به داخل برای بازدید و تمیزکاری مخزن به کار گرفته می شود که با استفاده از جوش پلی اتیلن نصب آن صورت می گیرد. برای منهول های با ارتفاع ۲ متر به بالا استفاده از لدر پیشنهاد میشود.

شرکت کیش سپتیک تولیدکننده انواع :

سپتیک تانک ها و مخازن عمودی و افقی و ایستگاه های پمپاژ پلی اتیلن دوجداره با دیواره ساختمند می باشند که تولید و نصب نردبان یا لدر برای مخازن را نیز انجام می دهند تا اپراتور مربوطه برای بازدید و دسترسی به مقاصد خود از این نردبان ها استفاده نماید که از کیفیت و استحکام خاصی برخوردار می باشد. ضمنا جهت نصب لدر یا نردبان منهول میبایست حتما محل قرار گیری دریچه ویزیت در لبه کناری مخزن قرار گیرد تا بتوان از آن استفاده نمود. در شکل زیر کاملا این موضوع به تصویر کشیده شده است.

محل قرار گیری دریچه منهول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *