استاندارد HSE

استاندارد HSE چیست ؟!

شرکت کیش سپتیک به عنوان یکی از مهمترین شرکت ها در زمینه تولید و اجرای پروژه‌های تصفیه فاضلاب تولید لوله های دوجداره کاروگیت،سپتیک تانک ، منهول، چربیگیر؛ سیستم مدیریت یکپارچه کیفیت، ایمنی، سلامت کار و محیط زیست را بر اساس الزامات استانداردهای ISO ۹۰۰۱:۲۰۱۵،  ISO ۱۴۰۰۱:۲۰۱۵ ،ISO ۴۵۰۰۱:۲۰۱۸  و HSE-MS مستقر نموده و خود را نسبت به موارد ذیل متعهد می‌داند:

بهبود مستمر سیستم‌های مدیریت کیفیت، ایمنی، سلامت کار و محیط زیست از طریق هدف گذاری و اجرای برنامه‌های کارا و اثربخش با رویکرد مدیریت دانش.

طرح ریزی و پیاده سازی اقداماتی به منظور مدیریت مناسب ریسک‌ها و فرصت‌های مرتبط با فرآیندها و فعالیت‌ها در حوزه سیستم مدیریت یکپارچه.

تلاش جهت حفظ سلامت روحی، روانی و جسمی کارکنان، پیشگیری از بیماری، مصدومیت و تلفات جانی از طریق اعمال روش‌ها و کنترل‌های موثر و کارآمد.

مدیریت اثربخش سرمایه‌های انسانی از طریق جذب، بکارگیری و مشارکت افراد متعهد و متخصص، آموزش موثر و مستمر بمنظور ارتقاء دانش و مهارت و توسعه کارکنان مبتنی بر ارزیابی و رتبه بندی.

شناسایی و رعایت قوانین و مقررات ملی و بین المللی کاربردی و الزامات قراردادی در حوزه کیفیت، ایمنی، سلامت کار و محیط زیست.

حفظ و نگهداری محیط زیست با تاکید بر پیشگیری از آلودگی هوا، آب و خاک؛ کنترل جنبه‌های بارز محیط زیست در چرخه عمر محصول و اجرای موثر طرح‌های مدیریت پسماند در حوزه‌های عملیاتی و بهینه سازی مصرف منابع و انرژی.

درک و برآورده سازی انتظارات و الزامات طرف‌های ذینفع در راستای انطباق با قوانین، مقررات، استانداردها و الزامات قراردادی و تلاش در جهت بهبود سطح رضایتمندی آنان بویژه کارفرمایان.

گواهینامه ی HSE

 

افزایش اثربخشی مدیریت زنجیره تامین از طریق تعیین شاخص‌ها و معیارهای کیفیت، ایمنی، سلامت کار و محیط زیست در شناسایی، ارزیابی و بکارگیری تامین کنندگان و نظارت موثر بر برآورده سازی الزامات قراردادی با رویکرد ایجاد و حفظ منافع مشترک.

بهبود شاخص‌های کیفیت، ایمنی، سلامت کار و محیط زیست در تامین، بکارگیری و نگهداشت امکانات، تجهیزات، ماشین آلات، شناورها و سایر زیرساخت‌ها؛ پیشگیری از آسیب رسیدن به دارائی‌ها از طریق کنترل مخاطرات و کاهش ریسک.

لازم است کلیه کارکنان این خط مشی را سرلوحه فعالیت‌ها و برنامه‌ها قرارداده و آن را به عنوان چارچوب تعامل با کارفرمایان، پیمانکاران و سایر طرف‌های ذینفع مد نظر قرار دهند.

 

منبع : standard HSE

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *